در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

zoban
    مشارکت کننده

اول از همه برای عنوان عضر خواهی میکنم چیز بهتری به زهنم نرسید
    سایت مثل سایت بیا تو موزیک قسمتی با نام artists تو منوی بالا داره که با زدن اون تمام خواننده هایی که تا حالا ازشون اهنگ زده رو میاره بالا .
    مثلما اونا این نام ها رو بصورت دستی نمیسازن و از زمینه دلخواه استفاده میکنن . حتی تو قسمت پست ها هم ریلیتد پست ها بر اساس نام خواننده هست . که وقتی روش کلیک میکنی تو یه صفحه جدید کل اهنگ ها اخبار و غیره مربوط به اون خواننده بالا میاد . همونطور که گفتم ساختن صفحه جداگانه برای هر خواننده کار خیلی دشواری هست .
    پس این قابلیت رو چطوری درست کردن . لطفا خودتون یه سری بزنید . حالا واسه اینکه تو اینجا ادرس سایت قرار ندم خودتون تو گوگل با نام مای بیا تو موزیک سیرچ کنید تا ادرسش بیاد . خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید . بتشکر فراوان

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

آدرس سایتی که فرمودید فکر کنم mybia2music.com هست. به دلیل اینکه در کدهای قالب این سایت هیچ نشونه خاصی وجود نداشت نمی تونم بگم به طور دقیق در این سایت به چه شکلی بخش خواننده ها پیاده سازی شده است. ولی اگر بخواهید از امکاناتی که خود وردپرس برای شما فراهم کرده استفاده کنید میشه به چندین روش این ساختار را پیاده سازی کرد که چند نمونه را خدمت شما عرض می کنم, شما طبق نظر خود از هر کدوم که خواستید می تونید استفاده کنید.

1- شما می توانید برای هر خواننده یک دسته ایجاد کنید و پست های هر خواننده را در دسته مخصوص به اون خواننده دسته بندی کنید. بعد برای عکس خواننده و اطلاعات دیگه هم یک سری فیلد های جدید به بخش دسته بندی ها اضافه کنید.

2- ایندفعه دقیقا مثل مورد 1 می تونید به جای دسته ها از برچسب ها استفاده کنید. به این شکل که برای آهنگ های هر خواننده یک برچسب خاص در نظر بگیرد و برای اطلاعات اضافی خواننده مثل عکس و … یک سری فیلد جدید به بخش برچسب ها اضافه کنید.

3- این مورد یکم بهتر از روش های قبلی هست ولی نیاز به کدنویسی بیشتری داره. شما می تونید یک پست سفارشی (post type) مخصوص خواننده ها ایجاد کنید. مثلا پست سفارشی artists و داخل این پست تایپ, اطلاعات خواننده ها را قرار بدید. بعد در پست های اصلی برای نمایش همه آهنگ های اون خواننده, با قرار دادن مشخصه خواننده مطالبی که دارای اون مشخه هستند را دریافت و به نمایش بگذارید. برای لیست کردن خواننده ها هم می تونید از صفحه آرشیو پست تایپ artists استفاده کنید.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.