در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)
  • نویسنده

stuxn3t
    مشارکت کننده

سلام
    من این افزونه رو نصب کردم.آموزش های زیادی هم توی اینترنت دیدم.
    عکسی رو آپ کردم و لینک دادم .سوالم اینه که من میخوام بدونم که این گزینه هایی که برای هر برگه هست دقیقا یعنی چی؟
    کلید واژه کانونی
    عنوان سئو
    توضیحات متا
    کلمات کلیدی متا
    http://s6.picofile.com/file/8178744768/soal.JPG

سعید شعبانی
    کلید دار

به انجمن های روکش خوش آمدید
    کلید واژه کانونی عبارتی هست که موضوع اصلی مطلب شما را بیان می کنه و می خواهید نتایج ابتدایی این کلید واژه در موتور های جستجو, مربوط به سایت شما باشه.
    عنوان سئو, عنوان پست شما هست که مثل زیر در تگ title قرار می گیره و موتور های جستجو از اون به عنوان, عنوان صفحات سایت شما استفاده می کنند.

<title>سوال درباره افزونه yoast | انجمن روکش</title>

توضیحات متا, عبارتی هست در مورد پستی که ارسال می کنید که مثل زیر در متا تگ description قرار می گیره.

<meta name="description" content="اولین قسمت از تنظیمات چندگانه افزونه سئو وردپرس, بخش تنظیمات عمومی آن می باشد. برای ورود به بخش تنظیمات عمومی افزونه wordpress seo by yoast روی آیکون سئو..."/>

کلمات کلیدی متا, کلمات یا عباراتی هستند که موضوع اصلی پستی که ارسال می کنید را بیان می کنند و مثل زیر در متا تگ keywords قرار می گیرند.

<meta name="keywords" content="افزونه، yoast، آموزش yoast, افزونه سئو" >

پیشنهاد می کنم مطلب زیر را هم مطالعه بفرمایید:
    آموزش سئو وردپرس به صورت کامل با افزونه WordPress SEO
    آموزش نوشتن مطلب بهینه سازی شده توسط افزونه سئو وردپرس
    آموزش آماده سازی قالب وردپرس برای افزونه WordPress SEO by Yoast

stuxn3t
    مشارکت کننده

ممنون از توضیحات شما.
    سوال دیگه ای که برام پیش اومده اینه که این گزینه سئو که در صفحه “همه برگه ها” اضافه شده که رنگ نارنجی داره چه کاربردی داره؟

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب این رنگ هایی که البته برای نوشته ها هم وجود داره همون رتبه ای هست که این افزونه با توجه به کلید واژه کانونی مطلب شما به اون مطلب یا برگه می دهد. همین مورد هم در آموزش نوشتن مطلب بهینه سازی شده توسط افزونه سئو وردپرس توضیح داده شده است.

stuxn3t
    مشارکت کننده

ممنون از راهنمایی شما .
    من یه سری سوال هایی دارم که برام مقدور نیست اینجا بپرسم . ممنون میشم آی دی منو اد کنین تا بتونم توی فضای چت سوالامو بپرسم.
    yahoo === rebecca.vamp@yahoo.com
    gmail====stuxn3t0@gmail.com

سعید شعبانی
    کلید دار

دوست عزیز اگر سوالتون دارای بخش هایی هست که نمی خواهید کسی جز مدیزان سایت ببینند می تونید تیک گزینه تنظیم به عنوان پاسخ خصوصی را بزنید. اما اگر کاملا سوالتون خصوصی هست می تونید از طریق ایمیل info[at]@rokesh.ir سوالتون را بپرسید تا اگر مقدور بود پاسخ دهیم.

در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.