در حال نمایش 5 نوشته - 1 تا 5 (از کل 5)
  • نویسنده

mehdi64org
    مشارکت کننده

سلام
    من این پلاگین و نصب کردم و طبق آموزشی که دادین تنظیماتش رو انجام دادم. فقط الان یه مشکل دارم

در واقع قصد دارم مثل سایت پی سی دانلود که وقتی یک نرم افزار ورژن جدیدش میاد، همان مطلب قبلی رو ویرایش کنم و پست جدیدی برای اون نرم افزار منتشر نکنم. از طرفی هم فکر میکنم که ویرایش عنوان یک مطلب نکته منفی ای از نظر موتورهای جستجو باشه.
    لطفا راهنمایی بفرمایید چه تنظیماتی باید انجام بدم. چون طبق جستجوهایی که انجام دادم فهمیدم که برای این کار از همین پلاگین استفاده میکنند.

با تشکر فراوان

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش اومدید
    ابتدا لازم هست این را عرض کنم که ویرایش یک مطلب اگر در جهت بهبود اون مطلب باشه مورد استقبال موتور های جستجویی مثل گوگل نیز قرار می گیره و می تونه رتبه اون مطلب را بهبود ببخشه. در این مورد خاص که بعد از آمدن نسخه های جدید یک نرم افزار شما بیایید و همون پست قبلی را ویرایش کنید هم باید عرض کنم که شما ابتدا باید مطلبتون را جوری بنویسید که بتونه رتبه خوبی را در گوگل کسب کنه و بعد اینکه عناوین و محتوای مطلبی که برای اون نرم افزار می نویسید باید به گونه ای باشه که در زمان بروزرسانی اون پست لازم نباشه تغییرات زیادی در اون ایجاد کنید و تغییرات فقط در حد تغییر یک عدد و اضافه کردن یک کلمه یا عبارت جدید باشه. مثلا شما این مطلب از پی سی دانلود را مشاهده کنید. عنوان فعلی این مطلب به شکل

دانلود WinRAR v5.21 x86/x64 – نرم افزار فشرده سازی فایل ها

هست. در زمانی که نسخه 5.01 نرم افزار WinRAR وجود داشته عنوانش به شکل

دانلود WinRAR v5.01 x86/x64 – نرم افزار فشرده سازی فایل ها

بوده و به همین ترتیب با آمدن نسخه های جدید فقط چند عدد در عنوان مطلب تغییر کردند که اثری روی سئو ندارند. در محتوای مطلب هم فقط ویرایش نرم افزار و آدرس فایل های دانلود نرم افزار تغییر کردند. برای ویرایش مطالب هم لازم نیست تنظیمات خاصی انجام بدید فقط بررسی کنید ببینید عنوان سئو و توضیحات با نسخه جدید هماهنکی دارند یا خیر.

mehdi64org
    مشارکت کننده

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون

onike_dooseshdari
    مشارکت کننده

با اجازه استارتر
    در بخش مپ سایت در بخش تگ ارور زیر میده چجوری میتونم درستش کنم؟افزونه yoast استفاده میکنم چجوری میتونم درستش کنم؟
    تورو خدا کمک کنید مرسی
    جواب به ایمیلم بفرستید
    Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home2/domains/wp-content/plugins/wordpress-seo/inc/class-sitemaps.php on line 974

سعید شعبانی
    کلید دار

با اجازه استارتر
    در بخش مپ سایت در بخش تگ ارور زیر میده چجوری میتونم درستش کنم؟افزونه yoast استفاده میکنم چجوری میتونم درستش کنم؟
    تورو خدا کمک کنید مرسی
    جواب به ایمیلم بفرستید
    Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home2/domains/wp-content/plugins/wordpress-seo/inc/class-sitemaps.php on line 974

جواب سوالتون را در تاپیک جدیدی که ایجاد کردید دنبال بفرمایید. [ ارور در مپ سایت ]

در حال نمایش 5 نوشته - 1 تا 5 (از کل 5)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.