در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

kimia94
    مشارکت کننده

با سلام خدمت دوستان و آقای شعبانی. 3 تا سوال داشتم از خدمتتون
    1- من سایت روی لوکال دارم برای آموزش راحت تر وردپرس. بعد چرا وقتی میخوام پیوند یکتا نوشته هام رو عوض بکنم، خطای 404 میده؟ تو لوکال هاست اینجوریه یا تو سایت رو هاست هم همینطوری میشه اگه پیوندها رو عوض کنم؟ آیا مشکل از اینه که من حتما باید بعد نصب وردپرس و قبل اولین پست تنظیمات پیوند یکتا رو انجام میدادم یا اصلا ربطی به این نداره و باید یه کارای دیگه هم بکنم؟
    2- کلا بفرمایید که برای جلوگیری خطای 404 بر اثر تغییر پیوند یکتا در سایت روی هاست یا در لوکال باید چی کار کنم؟
    3- من اگه بخوام تو لوکال طراحی صفحه 404 قالبم رو ببینم باید چی کار کنم؟ چون فقط یه صفحه سفید ساده میاد که بالاش نوشته not found. همین. اگر ازش خوشم نیومد، آیا برای طراحیش باید برنامه نویسی بلد باشم؟

مرسی و ببخشید که زیاد بود 🙁

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

1- ساختار پیوند یکتای نوشته ها اساسی ترین چیزی هست که باید قبل از شروع کار سایت اون را تعیین کنید و سعی نمایید در آینده هیچ تغییری در ساختار اون ایجاد نکنید تا با لینک های شکسته و افت رتبه سایت در موتور های جستجو روبرو نشوید. با تغییر ساختار پیوند های یکتا وردپرس در جاهایی که از توابع وردپرس برای نمایش لینک ها استفاده شده مشکلی پیش نمیاد و همه لینک ها به صورت خودکار به ساختار جدید تغییر پیدا می کنند ولی جاهایی که لینکی را به صورت دستی وارد کردید به صورت خودکار لینک اون با ساختار جدید پیوند های یکتا تطبیق پیدا نمی کنه و باید به صورت دستی این کار را انجام بدید. فرقی بین لوکال هاست و هاست اصلی هم نداره

2- همونطور که گفتم باید سعی کنید در ابتدای شروع به کار سایت یک ساختار مناسب برای پیوند یکتا در نظر بگیرید و اون را تغییر ندید.

3- اگر منظورتون صفحه ای هست که در زمان بروز خطای 404 بوجود میاد هست می تونید یک لینک اشتباه را وارد کند تا صفحه 404 برای شما باز بشه. برای ویرایش صفحه 404 در قالب هم می تونید فایل 404.php را ویرایش کنید.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.