در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)
  • نویسنده

Mohammad.MTZ
    مشارکت کننده

سلام
    خسته نباشید
    من به تازگی طراحی قالب وردپرس رو شروع کردم اما با بخش طراحی و کد نویسی سفارشی قسمت نظرات (Comments.php)مشکل دارم و در واقع میتونم بگم اصلا طراحی و کد نویسی این بخش رو بلد نیستم.
    میشه لطف کنید و این بخش رو بهم آموزش بدید؟یا حد اقل یه منبع مناسب بهم معرفی کنید چون مدتهاست که دارم سرچ میکنم اما به نتیجه ای نرسیدم
    یا اگر جایی آموزشی بود تست کردم و جواب نگرفتم !
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش و جامعه وردپرسی خوش آمدید

بهترین منبع برای یادگیری نحوه کدنویسی بخش نظرات وردپرس, قالب های پیشفرض وردپرس می باشند. شما می تونید فایل نظرات آخرین قالب پیشفرض وردپرس که فعلا قالب 2015 هست را باز و از کدهای درون اون برای قالب سایتتون استفاده کنید. هر جایی هم دوست داشتید می تونید ویرایش کنید.

Mohammad.MTZ
    مشارکت کننده

اول از هر چیز ممنون از پاسختون
    یعنی فایل comments.php ثالب 2015 رو کپی کنم در پوشه ی قالب خودم ؟؟؟ همین؟؟

سعید شعبانی
    کلید دار

بله این کار را انجام بدید, بعد از کپی این فایل به فولدر قالب می تونید طبق نیاز خودتون کدنویسی HTML یا حتی PHP اون را تغییر بدید. برای فراخوانی بخش دیدگاه ها در صفحات مختلفی مثل برگه ها و نوشته ها هم می تونید از شرط و تابع زیر استفاده کنید.

if ( comments_open() || get_comments_number() ) :
    	comments_template();
    endif;

Mohammad.MTZ
    مشارکت کننده

بعد از کپی نیاز نیست تغییری در single.php اعمال کنم یا فایلی رو فراخوانی کنم؟

سعید شعبانی
    کلید دار

عرض کردم که تابع

comments_template();

برای فراخوانی بخش نظرات هست و شرط زیر هم برای این هست که در صورت باز بودن نظرات یا ثبت حداقل یک نظر این بخش نمایش داده شود.

if ( comments_open() || get_comments_number() ) :

//some code

endif;
در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.