در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

pouya14
    مشارکت کننده

سلام خسته نباشید . من دسته های سایتم تا چند روز پیش عنوانشون اینجوری بود %%term_title%% | %%sitename%% یعنی اگه صفحه 2 میرفتیم عنوان همونجور باقی میموند اما الان عوض کردم و این شکلیه %%term_title%% %%page%% %%sep%% %%sitename%% یعنی اگه صفحه 2 بریم اول عنوان دسته هست بعد شماره صفحه و بعد نام سایت. (مثل: تغذیه | صفحه 2 از 4 | عنوان سایت) میخواستم بدونم این عوض کردن تاثیر منفی در گوگل نمیذاره ؟ حدود 120 تا مطلب هم ایندکس شده دارم. با تشکر

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

خوب تغییر عنوان صفحات سایت که رابطه بسیار مستقیمی روی سئو داره ولی اینکه این تغییری که شما انجام دادید می تونه مفید باشه یا خیر باید خدمتتون عرض کنم که شما عنوان صفحه دسته بندی های سایتتون را از ساختار عنوان دسته | عنوان سایت به عنوان دسته | صفحه 2 از 4 | عنوان سایت تغییر دادید. در ساختاری جدید دو مورد کلیدی عنوان دسته و عنوان سایت حذف نشدند پس لازم نیست نگران باشید. در صورتی که عنوان ها کوتاهتر یا غیر مرتبط تر می شدند می شد گفت که تاثیر منفی می گذاره ولی در این حالت تاثیری نخواهد داشت.

همچنین همونطور که در آموزش سئو وردپرس به صورت کامل با افزونه WordPress SEO خدمت شما عرض کردم بهتر هست تا از ایندکس شدن زیر صفحه های بخش های مختلف وردپرس جلوگیری کنید. چون مثلا شما یک دسته دارید که دارای 40 صفحه مطلب هست حالا شما اگر بگذارید همه این 40 صفحه ایندکس بشه اهمیت صفحه اول این دسته در موتور جستجو کم میشه و رتبه پایین تری را کسب می کنه. ولی اگر شما فقط صفحه اول دسته را بگذارید ایندکس بشه رتبه بالاتری را می تونید برای این دسته کسب کنید.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.