در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)
  • نویسنده

saman123
    مشارکت کننده

من از قالب اندولف شما استفاده میکنم با سلام
    من از پلاگین مگامنو استفاده کردم که درست کار نکرد , پس از بررسی دوستان به من گفتن قالبتون از کتابخانه جی کوئری استفاده نمیکنه و شما چندین راه برای این کار دارید که یکسری کار بمن گفتن که انجام بدم
    یکیش این بود که در فایل هدر قبل از تگ بسته هد از

<?php wp_enqueue_script("jquery"); ?>

استفاده کن , یعد ی کد بمن داد گفت میتونی با این کد از گوگل استفاده کنی , بعد گفت ولی راه اول بهتر و میتونی با استفاده از پلاگین gzip و ی پلاگین دیگه فشرده کنی و سرعت لود رو ببری بالا. بعد گفت ی راه دیگه هست ی کد داد گفت بذار توو فانکشن ، من فقط کد بالا رو توو هدر قرار دادم
    منو حسابی گیج کرد , گفتم از اساتید بپرسم
    اصلا ی راه بهم معرفی کنید ، در ضمن در فایل هدر سایت هیچ فراخوانی در مورد جی کوئری نیست ، کدهای داخل هد فایل هدر ، خط آخر رو تازه اضافه کردم که همین کد بالا هست

<head>

<meta charset="<?php bloginfo( 'charset' ); ?>">

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1">

<title><?php wp_title(); ?></title>

<link rel="profile" href="http://gmpg.org/xfn/11">

<link rel="pingback" href="<?php bloginfo( 'pingback_url' ); ?>">

<?php wp_head(); ?>

<?php wp_enqueue_script("jquery"); ?>
    </head>

saman123
    مشارکت کننده

ببخشد کد اول توو پست اصلی خراب اومد <?php wp_enqueue_script("jquery"); ?>

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, اگر تغییری در فایل های قالب ایجاد نکرده باشید و افزونه ای را هم فعال نکرده باشید که باعث تداخل با کتابخانه جی کوئری پیشفرض وردپرس شود, نباید چنین مشکلی وجود داشته باشه. چون داخل خط 125 فایل functions.php قالب Endolf با استفاده از کد زیر کتابخانه Jquery در هدر قالب قرار گرفته است.

wp_enqueue_script( 'jquery');

داخل هدر قالب هم لازم نیست شما به صورت مستقیم کتابخانه جی کوئری را قرار بدید, با استفاده از تابع wp_head فایل های CSS و JS مورد نیاز به هدر اضافه می شوند. شما به جای مشاهده محتویات فایل header.php بهتر هست از page source مرورگر استفاده کنید تا بتونید فایل هایی که در هدر قالب فراخوانی می شوند را مشاهده نمایید.

در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.