در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)
  • نویسنده

mohsenshayan
    مشارکت کننده

سلام

بنده قبلا از سایت مپ افزونه سئویوست استفاده میکردم.حالا میخام از سایت مپ گوگل استفاده کنم و افزونه Google XML Sitemaps رو نصب کردم اما به مشکل خوردم.اینکه سایت مپ سئویوست اخطار میده.افزونه سئو یوست رو غیرفعال کردم اما وقتی افزونه Google XML Sitemaps فعال میکنم اصلا نقشه ای ساخته نمیشه.تنظیماتش رو هم انجام میدم اما نقشه سایت مپ درست نمیشه.
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, فعال بودن Sitemap این دو افزونه با هم مشکلی را برای یکدیگر پیش نمیاره. شما بعد از اینکه افزونه Google XML Sitemaps را فعال کردید به صفحه تنظیمات پیوند یکتا برید و یک بار بدون تغییر تنظیمات دکمه ذخیره تنظیمات را بزنید. بعد به آدرس name.com/sitemap.xml برید ببینید بازم مشکلی در نقشه سایت وجود داره.

mohsenshayan
    مشارکت کننده

سلام
    تشکر از پاسختون.اما به اخطار سئو یوست توجه نکنیم؟

سعید شعبانی
    کلید دار

این افزونه چه اخطاری می ده؟

mohsenshayan
    مشارکت کننده

سلام مجدد

شات رو ملاحظه کنید:

سعید شعبانی
    کلید دار

از لحاظ کار دو افزونه با هم اختلالی پیش نمیاد ولی اینجا افزونه SEO Yoast افزونه سئو گفته هر دو این افزونه ها می تونند نقشه سایت برای شما درست کنند و فعال بودن هر دو مفید نیست. اگر یکم منتظقی هم فکر کنید همینطور هست چون هر دو تای این افزونه ها نقشه سایت را برای شما درست می کنند حالا چه ضرورتی داره که شما برای سایتتون دو تا Sitemap ایجاد کنید؟

mohsenshayan
    مشارکت کننده

مشکلی که من دارم اینه که میخام نقشه سایت افزونه یوست رو غیر فعال کنم اما بلد نیستم .ممنون میشم بگین.

سعید شعبانی
    کلید دار

برای غیر فعال کردن نقشه سایت افزونه SEO Yoast باید به مسیر داشبورد » سئو » نقشه های XML سایت برید و تیک گزینه “برای فعال کردن نقشۀ سایت xml، بر روی جعبۀ زیر کلیک کنید.” را بردارید و تنظیمات را ذخیره کنید. البته این مسیر برای آخرین نسخه این افزونه هست.

در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.