در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

mohammadhamza
    مشارکت کننده

سلام دوستان کی میتونه منو در این زمینه راهنمایی کنه ؟
    این انجمنی که ساخته شده توسط بی بی پرس ساخته شده درسته .
    و من تا اونجایی که میدونم یا برای من اونطوره نمیتونم صفحه انجمن رو مثلا به این شکل در بیارم که یه طرف ابزارک هی اختصاصی و یه طرف هم انجمن باشه در ضمن با ابزارک های صفحه اصلی هم یکی نباشه به این شکل که درون انجمن یع نوع ابزارک و بیرون از انجمن یعنی قسمت مطالب سایت ابزارک هام به یه شکل دیگه ای باشه
    اگه کسی سر در آورد که من چی گفتم و چی میخوام لطفا جوابمو بده
    اینم آدرس سایتم اگه کسی میخواد ببینه یا اگه لازمه که ببینید
    انجمن

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

در مورد اول برای اینکه صفحات بی بی پرس بتونند دارای سایدبار باشند شما می تونید یک قالب برگه جدید درست کنید و داخل اون از تابع

[bbp-forum-index]

برای نمایش صفحه ایندکس انجمن استفاده کنید. در همین قالب برگه می تونید با استفاده از تابع

get_sidebar();

فایل sidebar.php که شامل ابزارک های قالب هست را فراخوانی کنید. اما برای اینکه ابزارک های بی بی پرس با بخش های دیگه سایت یکی نباشه شما می تونید یک sidebar جدید را فراخوانی کنید. برای مثال اگر آدرس فایل sidebar جدید شما به شکل sidebar-bbpress.php باشه شما می تونید از تابع بالا به شکل زیر برای فراخوانی این سایدبار جدید استفاده کنید.

get_sidebar('bbpress');

mohammadhamza
    مشارکت کننده

سلام دوست عزیز من هیچ از حرف هاتون سر در نیاوردم (یعنی فهمیدم و لی نفهمیدم )
    اگه برای این کار افزونه ای وجود میبود بهتر میشد
    ببخشید من چطور میتونم با بی بی پرس یه انجمن حرفه ای و کاملتر ارائه بدم ؟ لطفا راهنمایی کنید تا بتونم بهترین انجمن رو ارائه بدم .
    مثلا
    سئوی بالا
    به وسیله شبکه های اجتماعی ثبت نام / وارد بشن
    بتونن رمز عبورشون رو خودشون تعیین کنند
    لایک کنند
    آدرس هر موضوع و پاسخ / به هم دیگه خطاب پاسخ بدن
    آنلاین یا آفلاین بودن رو بشه فهمید
    پیام خصوصی بدن
    و….

سعید شعبانی
    کلید دار

افزونه خاصی برای اینکار وجود نداره. شما اگر خودتون کد نویسی html و css بلد باشید و با زبان برنامه نویسی php هم آشنا باشید خیلی راحت می تونید قالب بی بی پرس را به صورت کامل ویرایش کنید. در غیر اینصورت باید این کار را به یک نفر که با این مفاهیم آشنا هست واگذار کنید.

سئوی بالا

سئو بی بی پرس خوب هست.

به وسیله شبکه های اجتماعی ثبت نام / وارد بشن
    بتونن رمز عبورشون رو خودشون تعیین کنند

با توجه به اینکه بی بی پرس از سیستم مدیریت کاربران پیشفرض وردپرس استفاده می کنه می تونید از افزونه هایی که به این منظور برای وردپرس ساخته شده اند استفاده نمایید.

لایک کنندا

می تونید از افزونه هایی مثل bbPress Like Button استفاده کنید.

آدرس هر موضوع و پاسخ / به هم دیگه خطاب پاسخ بدن

برای این کار می تونید افزونه bbPress Threaded Replies را امتحان کنید.

آنلاین یا آفلاین بودن رو بشه فهمید

افزونه bbp user online status به همین منظور ساخته شده

پیام خصوصی بدن

می تونید از افزونه هایی مثل Front End PM که برای وردپرس ساخته شده استفاده کنید.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.