در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)
  • نویسنده

VAHID JANNAT MAKAN
    مشارکت کننده

سلام بنده قالب مبل ارم رو خريداري كردم اما بعد نصب و فعالسازي كلا قالب به شكل بدي لود ميشود يعني شما نوشتيد تضمين در سالم بودن قالب كه الان من شوكه شدم قالب رو به اين صورت ديدم لطفا راهنمايي كنيد مشكل چگونه قابل حل شدن است

http://tak-link.ir

VAHID JANNAT MAKAN
    مشارکت کننده

اقاي شعباني چرا پاسخ گوي خريدي كه بنده انجام دادم نيستيد؟ بنده قالبي رو به مبلغ 60 تومان از سايت شما خريد كردم اما اين قالب به هيچ وجه عكس هاش لود نميشه و اصلاً به هيچ وجه چيزي كه شما براي فروش گذاشتيد نيست، به ايميل شما هم ايميل داده شد جوابي گرفته نشد …

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

با عرض معضرت بابت مشکل پیش آماده. باید خدمت شما عرض کنم که پشتیبانی قالب هایی که در روکش به فروش می رسند همونطور که در صفحه سوالات متداول هم خدمت شما عزیزان عرض شده است بر عهده طراح قالب می باشد.

نحوه ارائه پشتیبانی برای قالب ها توسط طراح قالب مشخص می شود. در صفحه هر قالب در سمت چپ صفحه یک جعبه با عنوان پشتیبانی قالب قرار دادرد که درون این بخش طراح قالب نحوه ارائه پشتیبانی برای آن قالب را توضیح می دهد. شما طبق این دستور العمل ها می توانید از پشتیبانی قالب ها بهرمند شوید.

همچنین زمانی که شما درخواست دادید اون را به طراح قالب انتقال دادم تا در این مورد با شما تماس بگیرند. مثل اینکه متاسفانه هنوز این کار انجام نشده است. من پیگیری می کنم و به زودی خبرش را خدمتتون می دهم. باز هم بابت بروز این مشکل از شما عذرخواهی می کنم.

VAHID JANNAT MAKAN
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    کلید دار

چشم از این به بعد سعی می کنم حتما تدابیری را بیندیشم تا از این دست مشکلات پیش نیاید. در مورد مسئولیت پشتیبانی از قالب ها هم, مثل خیلی از سایت های دیگه ( themeforest.net و … ) تنها ما واسطه بین طراح قالب و خریدار قالب هستیم و پشتیبانی قالب بر عهده طراح قالب می باشد. هزینه فروش قالب نیز در اختیار طراح قالب قرار می گیرد.

VAHID JANNAT MAKAN
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.
در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.