در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

amirkhosravi
    مشارکت کننده

سلام
    مقداری راهنمایی میخواستم برای ساخت قالب فروشگاه و سفارشی سازی ان
    من از قالب صحیفه استفاده میکنم و در قسمت فروشگاه اصلا جالب نیست میخوام
    یا چنتا ویژگی اضافه کنم به صفحه محصولات
    یا کلا یه قالب جدید و جدا از قالب اصلی براش طراحی کنم (که فکر نمیکنم از پسش بربیام)
    یا برگه فروشگاه یک قالب دیگرو با برگه فروشگاه صحیفه جایگزین کنم
    لطفا راهنمایی کنید همون برگه اصلی فروشگاه که ووکامرس پیشفرض میسازرو از کجا باید ویرایش کنم
    از تویه فایل های قالب یا از فایلا افزونه ووکامرس؟

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

در ابتدا باید عرض کنم که با توجه به قوانین انجمن های روکش بحث در مورد قالب های تجاری در روکش ممنوع است ولی اگر بخواهید در مورد نحوه تغییر در قالب پیشفرض صفحات ووکامرس اطلاعاتی داشته باشید می تونید از روش های زیر استفاده کنید.

1- شما می تونید با نوشتن کدهای css جدید ظاهر بخش های مختلف ووکامرس را تغییر بدید یا اینکه کلا css های پیشفرض ووکامروس را با گذاشتن کد زیر در فایل functions.php غیر فعال کنید و به جای اون خودتون تمامی استایل صفحات ووکامرس را کدنویسی کنید.

define('WOOCOMMERCE_USE_CSS', false);

2- داخل فولدر قالب فعلی سایتتون یک فولدر جدید به نام woocommerce ایجاد کنید. حالا به فولدر افزونه WooCommerce برید و فولدر templates را باز کنید. داخل این فولدر تمامی قالب هایی که ووکامرس از اون استافده می کنه قرار داره که شما می تونید هر کدام را که می خواهید تغییر بدید به داخل فولدر woocommerce که در فولدر قالب ایجاد کردید کپی کنید و اون را ویرایش کنید. اینجوری دیگه بعد از بروزرسانی افزونه ووکامرس هم تغییراتی که ایجاد کردید باقی می مانند.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.