در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

mahdihee
    مشارکت کننده

با سلام من این قالبو نصب کردم اما نمیتونم مث پیش نمایش کنم لطفا راهنمایی کنید MAHDIHN.IR

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما
    آموزش نصب و تنظیم کردن این قالب که در صفحه دانلود قالب قرار داده شده. اگر بخشی از آموزش نامفهوم هست یا گفته نشده بفرمایید تا راهنمایی کنم.

پس از دانلود قالب از روکش آن را از طریق پنل مدیریت پوسته های وردپرس آپلود و فعال نمایید. سپس یک برگه جدید با نام دلخواه خود مثلا صفحه خانگی ایجاد کنید و قالب برگه را Homepage قرار دهید. حال به مسیر نمایش >> شخصی سازی بروید و قالب صفحه نخست را برگه ای که ساخته اید قرار دهید.
    یک برگه دیگر نیز مثلا با نام نمونه کار بسازید و قالب آن را profotio قرار دهید. حال با باز کردن این صفحه می توانید نمونه کار های خود را مشاهده کنید. برای افزودن نمونه کار جدید نیز می توانید از بخش جدید Portfolio که به نوار کناری داشبورد وردپرس افزوده می شود استفاده نمایید.
    برای ساخت و تنظیم اسلاید های صفحه اصلی هم باید از طریق بخش جدید Slide که در نوار کناری صفحه مدیریت وردپرس قرار دارد استفاده نمایید. توضیحات نوشته نیز از توضیحات یا همان caption که برای تصویر اسلاید تعریف کرده اید دریافت می شود.

mahdihee
    مشارکت کننده

با سلام نوار Portfolioبرایمن نیامده است تمام مراحل هم درست است.

سعید شعبانی
    کلید دار

با سلام نوار Portfolioبرایمن نیامده است تمام مراحل هم درست است.

ببخشید در آخرین ویرایش قالب عبارت Portfolio به نمونه کار و Slide به اسلاید تغییر کرده است. پس اگر آخرین نسخه این قالب را از روکش دانلود کرده باشید برای افزودن نمونه کار جدید می توانید از منو نمونه کار در نوار کناری داشبورد وردپرس استفاده کنید.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.