در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)
  • نویسنده

khosain
    مشارکت کننده

سلام
    چند روز پیش سایتم مورد تهاجم هکرها قرار گرفت ، ولی اتکشون ناموفق بود و فقط روی سی پی یو ی سرورم فشار آورد و سرورم بسته شد
    چون دیدم تحت اتکم برای جلوگیری از فشار روی سرورها ، و امنیت بیشتر یک اکانت کلودفلیر ساختم و دی ان اس هامو روی اون انتقال دادم
    الان وبسایتم به خوبی داره کار می کنه ولی سه مشکل برای وبسایتم ایجاد شده ، اگه میشه راهنمایی کنید:

1 . از طریق آدرس خود سایت نمیتونم وارد سی پنل بشم؟ (البته از طریق آی پی و هاست میشه)
    2 . وقتی صفحه لاگین وردپرس رو باز می کنم و یوزرنیم و پسورد رو میزنم تا وارد پنل بشم ، دوباره صفحه لاگین باز میشه و وارد نمیشه؟
    3 . از اونوقت به بعد توی گوگل وبمستر به بخشی از سایت مپ سایتم ، که با افزونه وردپرس سئو ساختم ارور میده (همون طور که می دونید این افزونه سه ، چهار سایت مپ رو توی یکی قرار میده ، که همش هم خوب کار میده ، اما در گوگل وبمستر به catigory ارور داده)

و اینکه برای امنیت سایتم از آل این وان سکیوریتی استفاده می کنم ، و آدرس ورود به پنل مدیریت رو هم از طریق همون افزونه تغییر دادم
    خیلی ممنون

khosain
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

1 . از طریق آدرس خود سایت نمیتونم وارد سی پنل بشم؟ (البته از طریق آی پی و هاست میشه)

برای دسترسی به cpanel می تونید از روشی که خود CloudFlare گفته استفاده کنید:

CloudFlare allows traffic for the default cPanel ports, 2082 (HTTP) and 2083 (HTTPS).
    To access your cPanel with CloudFlare enabled, try any of the following:

• yourdomain:2082/
    • yourdomain:2083/ (over SSL, so requires paid plan)
    • yourdomain.com/cpanel (often a redirect to one of the above)

If you want to access cPanel without going through CloudFlare, try one of the following

• cpanel.yourdomain.com (if you’ve set up that DNS record)

2 . وقتی صفحه لاگین وردپرس رو باز می کنم و یوزرنیم و پسورد رو میزنم تا وارد پنل بشم ، دوباره صفحه لاگین باز میشه و وارد نمیشه؟

به احتمال زیاد این مشکل به خاطر Cookie و کش به وجود میاد. می تونید در بخش Page Rule از دستور زیر استفاده کنید. برای آشنایی با نحوه نحوه هم این لینک را ببینید.

*.example.com/wp-*

جای example.com آدرس سایتتون را وارد کنید.

3 . از اونوقت به بعد توی گوگل وبمستر به بخشی از سایت مپ سایتم ، که با افزونه وردپرس سئو ساختم ارور میده (همون طور که می دونید این افزونه سه ، چهار سایت مپ رو توی یکی قرار میده ، که همش هم خوب کار میده ، اما در گوگل وبمستر به catigory ارور داده)

باید ببینید که دقیقا چه خطایی می ده و الان هم همون مشکل وجود داره یا نه. چون برخی از این خطا ها ایجاد می شند و بعد از یک مدت خود به خود حل می شوند.

khosain
    مشارکت کننده

سلام مجدد
    خیلی ممنون که وقت گذاشتید
    اگه میشه راهکار مورد دومو بیشتر توضیح بدید
    یعنی الان وقتی وارد پنل کلود فلیر شدم ، در بخش page rules شروع به ساخت پیج رولز جدید کنم ، که در اون بخش گزینه های زیادی وجود داره ، بعد در قسمت url pattern که گزینه ی اولش هم هست اینو *.example.com/wp-* وارد کنم؟(البته به جای example آدرس سایتم و به جای wp آدرس تغییر یافته پنل مدیریت)
    اگه درست فهمیدم ، بقیه گزینه هارو چیکار کنم ، بزارم به صورت دیفالت باشه؟

حالا این رولز چیکار میکنه ، آدرس ورود به پنل مدیریتمو به بقیه نمایش نمیده؟

خیلی ممنون

khosain
    مشارکت کننده

ممنون درستش کردم ،از طریق خود وردپرس
    افزونه آل این وان سکیوریتیو از سی پنل غیر فعال کردم ، بعدش پاکش کردم و فایل httcc.. رو ادیت کردم و دستورات افزونه رو پاک کردم و بعد دوباره نصبش کردم
    الان درست شده ، اما هنوز کار اون تنظیماتی که از کلود فلیر دادید رو نفهمیدم؟

سعید شعبانی
    کلید دار

شما در بخش page rules می تونید برای یک سری از لینک های سایتتون تنظیماتی متفاوت ایجاد کنید. مثلا می تونید دسترسی اونها را مستقیم کنید. یعنی برای اون سری از لینک هایی که تعریف می کنید از کولد فلر استفاده نشود. برای انتخاب یک لینک تکی یا چندین لینک می تونید از pattern های تعریف شده استفاده کنید. در مورد pattern ها اینجا به طور کامل توضیح داده شده. در حالت خیلی ساده اگر بخواهید دسترسی مستقیم به صفحه name.com/wp-login.php را ایجاد کنید می تونید همین آدرس را بدون هیچ چیز اضافه ای وارد کنید. بعد از طریق گزینه های موجود (دقیقا نمی دونم کدوم گزینه را باید فعلا کنید. با تست کردن همه گزینه ها می تونید اون را پیدا کنید و داخل همین تاپیک بگید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند) این لینک را مستقیم کنید.

در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.