در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 46)
  • نویسنده

10list.ir
    مشارکت کننده

سلام
    1. معمولا قالب ها در تنطیماتشون جایی برای آپلود fave icon دارن ولی قالب lexicon نداره . میخوام برای سایت fave icon بزارم چی کار کنم؟
    2.در تنطیمات قالب رنگ هدر سایت رو که به صورت پیشفرض سیاه هست نمیشه عوض کرد. اونو چجوری میتونم عوض کنم؟
    ممنون

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

1- درسته این قالب چنین امکانی نداره. شما می تونید فایل favicon را در پوشه روت هاست آپلود کنید تا مرورگر ها ازش استفاده کنند.
    2- برای تغییر رنگ پس زمینه هدر هم می تونید از کد زیر در انتهای فایل های style.css یا rtl.css استفاده کنید.

#masthead {
        background-color: #ccc;
    }

اگر سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتم

10list.ir
    مشارکت کننده

ممنون از پاسخ هاتون
    بجای ccc باید کد رنگ رو بزارم؟
    بعد ی سوال دیگه :
    این بنر های تبلیغاتی توی ستون سمت چپ همیشه پایین تر از همه ی ابزارک های اون ستون قرار میگیره ، چی کار کنم بالاتر از همشون قرار بگیره و ابزارک ها پایینش باشن؟

سعید شعبانی
    کلید دار

بله باید جای ccc کد hex رنگ مورد نظرتون را قرار بدید.
    برای تغییر محل بنر های تبلیغاتی به ابتدای ستون کناری هم به ترتیب زیر می تونید عمل کنید:

1- وارد فولدر قالب بشید و فایل sidebar.php را باز کنید.
    2- به خط 15 که حاوی کد

<?php get_template_part( 'sponsors' ); ?>

هست بروید و این کد را بالای کد

<?php dynamic_sidebar( 'sidebar-1' ); ?>

قرار بدید.
    3- به همین سادگی فایل را ذخیره کنید.

10list.ir
    مشارکت کننده

آقا خیلی کارت درسته
    دستت درد نکنه
    بازهم اگر با مشکلی روبه رو شدم ازت میپرسم

سعید شعبانی
    کلید دار

شما لطف دارید, ما در خدمتیم 🙂

10list.ir
    مشارکت کننده

فقط دوست من یه راه دیگه برای اون favicon که هست اینه :
    توی فایل header.php
    یک خط بالاتر از <head/> ، این کد رو قرار بدن :

<link href="Your-Favicon.ico" rel="shortcut icon" type="image/x-icon">

و بعد بجای Your-Favicon.ico
    لینک عکسی رو که میخوان favicon باشه رو قرار بدن
    گفتم شاید اگر دوستان دیگه ای هم که از این قالب استفاده میکنن خواستن favicon بزارن یه راه یکم ساده تر ازونی که شما گفتی باشه
    یا حق

10list.ir
    مشارکت کننده

اِ یادم رفت قسمت کد رو ببندم شرمنده خودت اصلاحش کن

سعید شعبانی
    کلید دار

درسته به این شکل هم میشه انجام داد ولی برخی از مرورگر ها ازش پشتیبانی نمی کنند.

10list.ir
    مشارکت کننده

سلام دوباره
    ی مشکلی که دارم اینه که اکثر عکس هایی که میخام در نوشته هام استفاده کنم به صورت متن جایگزین میان حتی اگه به صورت مسقیم تو سایت آپلود کرده باشم.ولی مثلا عکس های ویکیپدیارو نشون میده ، پیکو فایل رو نشون نمیده ، و کلا نتونستم دلیلی پیدا کنم که چرا بعضیارو نشون میده بعضیارو که خیلی بیشتر هم هستن نشون نمیده
    دلیلش چی میتونه باشه؟ :/

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب اگر آدرس عکس درست باشه و تگ img هم به درستی نوشته شده باشه نباید مشکلی در نمایش عکس بوجود بیاد. لطفا آدرس بدید تا بررسی کنم.

10list.ir
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    کلید دار

منظورم از آدرس, آدرس صفحه ای که این مشکل داخلش وجود داره هست. اگر تصویر داخل پیکو فایل آپلود شده را نشون نمیده پس مشکل از اون سایت هست. شما بهتر هست تصاویر را داخل هاست سایت خودتون آپلود کنید.

10list.ir
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

اینطور که معلومه شما افزونه jetpack را نصب کردید و تنظیمات این افزونه را به گونه ای انجام دادید که فایل هایی که در سایتتون آپلود می کنید در سرورهای وردپرس آپلود می شوند. از اونجایی هم که سرور های wordpress.com فیلتر هستند این تصاویر نشون داده نمی شند. شما در تنظیمات این افزونه این ویژگی را غیر فعال کنید تا مشکل رفع شود.

در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 46)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.