در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)
  • نویسنده

navidghaderi
    مشارکت کننده

سلام خدمت اقای شعبانی عزیز و همچنین دوستان انجمنی عزیز

شعبانی جان یه سوال داشتم

این سایتو نگاه کن

newamoz.ir

اسلاید شوش کار نمیکنه یعنی اون کسی ک ه قالبو داد سه تا فایل داد بهم گفت اینا رم بزار تو سایت

ولی این سه تا الان نه پلاگینن نه فایل درون ریزی هرجا میخوام بارگذاری کنم میگه جزو این دسته نیستن

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

متاسفانه هم قالب و هم افزونه اسلایدر هر دو جزء محصولات تجاری هستند و با توجه به قوانین انجمن های روکش امکان بحث در مورد محصولات تجاری در انجمن وجود ندارد.

navidghaderi
    مشارکت کننده

دادا من این قالبو رایگان از سایت وکامرس فارسی گرفتم

سعید شعبانی
    کلید دار

دادا درسته که شما این قالب را به صورت رایگان از یه سایت گرفتید ولی این دلیل بر این نمیشه که در اصل این قالب رایگان و غیر تجاری هست. این قالب با قیمت 59 دلار در سایت تم فارست با نام Newshopping به فروش می رسد. شما می تونید برید و بصورت قانونی قالب را خریداری کنید و مشکلاتی که دارید را با توسعه دهنده قالب در میون بگذارید تا راهنماییتون کنند.

navidghaderi
    مشارکت کننده

ای بابا برم 200 تومن بدم قالب اخه اقای شعبانی اون وقت یه سایت سفارش میدم حالا نمیشه شما یه راهنمای بکنی

سعید شعبانی
    کلید دار

بله باید این مبلغ را پرداخت کنید, چون برای ساخت این قالب وقت زیادی صرف شده و ما باید حق توسعه دهندگان قالب ها را پرداخت کنیم. متاسفانه در این مورد هیچ کمکی نمی تونم کنم.

در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.