در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

saman123
    مشارکت کننده

ضمن عرض سلام ،
    من با این.افزونه چندتا مشکل دارم که یکیش این اخطارهاست که متوجه.نمیشم ، ترجمه اش کردم ولی نمیفهمم چجوری باید اینها رو برطرف کنم ، جالب اینجاست که همیشه توو مطالبم سئو رو میزنه خوب و چراغ سبز میده
    The keyword doesn’t appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.
    You have not used your keyword / keyphrase in any subheading (such as an H2) in your copy.
    No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
    The keyword density is 0%, which is a bit low, the keyword was found 0 times
    The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one

سعید شعبانی
    کلید دار

ابتدا پیشنهاد می کنم آموزش نوشتن مطلب بهینه سازی شده توسط افزونه سئو وردپرس را مطالعه بفرمایید. مفهوم هر کدام از خطا هایی هم که فرمودید به شکل زیر است:

The keyword doesn’t appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.

گفته که کلید واژه کانونی مطلب شما در پاراگراف اول دیده نمی شود.

You have not used your keyword / keyphrase in any subheading (such as an H2) in your copy.

گفته کلید واژه کانونی مطلب شما در هیچ یک از سرتیتر ها (منظور تگ های h1, h2, h3, h4, h5, h6 هست) دیده نمی شود.

No images appear in this page, consider adding some as appropriate.

گفته تصویری در مطلب شما دیده نمی شود.

The keyword density is 0%, which is a bit low, the keyword was found 0 times

گفته که چگالی کلمات کلیدی مطلب شما خیلی کم هست و 0 بار کلید واژه را توانسته پیدا کند.

The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one

گفته کلید واژه کانونی مطلب شما در آدرس مطلب دیده نمی شود.

saman123
    مشارکت کننده

آخه من قالبم جوری هست که خودش عنوان رو بزرگ میاره بالای صفحه ، منکه نمیتونم دوباره بنویسمش ،،،، ولی سئو سبزه اما همه این اخطارها رو دارم بجز یک موردش که حل شد
    راستی توو این افزونه از ما کلمه کلیدی میخواد خوده وردپرس هم میخواد منظورم برچسب هست ، هر دوتاش رو وارد کنم؟؟؟

سعید شعبانی
    کلید دار

آخه من قالبم جوری هست که خودش عنوان رو بزرگ میاره بالای صفحه ، منکه نمیتونم دوباره بنویسمش

خوب اگر اینطور هست لازم نیست به این اخطار توجهی داشته باشید, چون این افزونه نمی تونه این را تشخیص بده.

راستی توو این افزونه از ما کلمه کلیدی میخواد خوده وردپرس هم میخواد منظورم برچسب هست ، هر دوتاش رو وارد کنم؟؟؟

برچسب وردپرس با کلمه کلیدی ای که این افزونه می خواهد با هم فرق دارند. برچسب وردپرس چیزی مثل دسته بندی های وردپرس هست که برای آرشیو مطالب هم موضوع در نظر گرفته شده است. ولی کلمه کلیدی یا کلید واژه کانونی افزونه وردپرس هدف اصلی مطلب شما را می خواهد بدونه, یعنی طبق اون کلمه کلیدی میاد مطلب شما را ارزیابی می کنه که آیا خوب نوشته شده یا نه؟!

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.