در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)
  • نویسنده

uploader333
    مشارکت کننده

سلام
    من توی سایت یک سوالی پرسیدم در مورد آلودگی قالب نال شده با یک بد افزار
    فرمودید که توی فروم سوال بپرسم
    لینیکی که داده بودید .خیلی جزئی در مورد روش حذف توضیح نداده … منم آشنایی چندانی با برنامه نویسی ندارم..
    از طرف دیگه مشکل بزرگم اینه که تعداد ویزویتور های روزانه سایت بالاست اگر وقفه بیفته توی کار سایت کلی ضربه می خوره
    خود هاست کل اکانتمو اسکن کرد.. اینها چهار تا آلودگی توی پوشه قالب پیدا کردن( قالب نال شده)
    منم تصمیم دارم… کل این قالب نال شده را حذف کنم و قالب اروجینال بخرم… سوال من اینه:
    اگر الان قالب نال شده را کامل از cpanel حذف کنم.. تمام بد افزارها باهاش پاک می شن؟ چون آلودگی هایی که هم شناسایی کردن همه توی این ادرس بوده
    public… wp-content…thems…functions.php
    اگر جواب منفیه… امکانش هست که این بد افزارها را با کمک پلاگین های امنیتی مثل wordefense security حذف کرد؟

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

همونطور که خودتون فرمودید ابتدا بهترین کار حذف کامل این قالب هست. با توجه به مسیری که فرمودید این آلودگی فقط در فولدر قالب وجود داره و با حذف قالب باید تمامی این بدافزار حذف شود. ولی پیشنهادی که در اون لینک گفته شده است را هم انجام بدید خالی از لطف نیست.

بررسی دیتابیس برای پیدا کردن و حذف اکانت های ساخته شده با دسترسی مدیریت

نصب و استفاده از افزونه های امنیتی ای مثل wordefense security هم خیلی می تونه به شما کمک کنه تا دیگه به راحتی کسی نتونه به سایتتون نفوذ کنه.

uploader333
    مشارکت کننده

جناب آقاب شعبانی
    یک دنیا ممنون واقعا” لطف بزرگی کردید…. من نزدیک 24 ساعته دنبال همین جواب سر راست بودم…. خیال ما را راحت کردید…
    همیشه به طور مرتب از مطالب عالیتون استفاده می کنم
    پاینده باشید

در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.