در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)
  • نویسنده

محمد
    مشارکت کننده

سلام!
    http://rokesh.ir/transfer-feedburner-address-to-personal-domain
    طبق آموزش بالا تمام مراحل رو دقیق انجام دادم اما پس وارد کردن آدرس جدید ارور زیر دریافت میشه
    The domain you provided, “feeds.zzmusic.ir,” is not associated with a valid CNAME record. Its current CNAME record is: (not found). (If you just updated CNAME records with your domain host, keep in mind it may take several hours for those updates to be recognized.)
    ناگفته نماند V*P*N هم وصل هست
    چاره چیست ؟

محمد
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    کلید دار

من یک بار دیگه این کار را انجام دادم. حالا باید مدت 24 ساعت صبر کنیم ببینم درست میشه یا نه. متن زیر هم توضیحات فیدبرنر در این مورد هست :

FeedBurner provides no technical support for MyBrand; you must configure DNS settings correctly with your domain/web hosting provider’s help. More technical detail and discussion of the requirements for using this service are available in this Help topic.
    It can take up to 24 hours for a new CNAME entry to take effect. If your new feed address isn’t working, have a nice day and check back tomorrow.

سعید شعبانی
    کلید دار

در حال حاظر 24 ساعت از زمان ثبت CNAME Record می گذره ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده. شما از cloudflare استفاده می کنید؟

محمد
    مشارکت کننده

اوه بله اصلا یادم نبود یه کل فراموش کرده بودم
    در cloudflare اضاف کردم متصل شد!
    بسیار ممنونم آقای شعبانی
    سپاس!

سعید شعبانی
    کلید دار

خواهش می کنم, اگر سوال یا مشکل دیگری هم داشتید در خدمتم

در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.