در حال نمایش 7 نوشته - 1 تا 7 (از کل 7)
  • نویسنده

rezakia
    مشارکت کننده

سلام دوستان خسته نباشد من ی وبسایت من مشکل صفحه بندی داره هم با افزونه تست کردم هم بدون افزونه،جواب نداد
    پست ها رو بصورت کامل نشون نمیده یعنی مثلا وقتی روی صفحه 4 میرم میگه یافت نشد!!!
    روی لوکال هم تست کردم فرقی نداره
    آدرسش اینه
    autotiam.ir
    خودم فکر میکنم از کد نویسی قالب باشه ولی نمیتونم الکی کدی رو دست بزنم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

با توجه به اینکه قالبی که شما استفاده می کنید gears هست لطفا نسخه اصلی قالب را از سایت fabthemes دانلود و نصب نمایید ببینید در نسخه اصلی هم آیا همین مشکل وجود داره یا نه؟ چون ممکن هست در زمان فارسی سازی یا ویرایش قالب برخی از کدهای قالب ناخواسته حذف یا تغییر کرده باشند.

rezakia
    مشارکت کننده

ممنون آقا سعید ،من قالب اصلی رو هم تست کردم ولی باز مشکل داشت

سعید شعبانی
    کلید دار

قالب را دانلود کردم. کد نویسی قالب آنچنان جالب نیست به همین خاطر هم ممکن هست این مشکل پیش اومده باشه. داخل فایل functions.php قالب این امکان فراهم شده که در صورت فعال بودن افزونه wp pagenavi از این افزونه برای شماره صفحات استفاده بشه. شما ابتدا این افزونه را نصب و فعال کنید سپس فایل index.php را باز کنید و کد های زیر را بیابید.

<?php
    $temp = $wp_query;
    $wp_query= null;
    $wp_query = new WP_Query();
    $wp_query->query('paged='.$paged);
    ?>
    <?php while ($wp_query->have_posts()) : $wp_query->the_post(); ?>

جای این کد ها کد های زیر را قرار بدید.

<?php if ( have_posts() ) : 
    	while ( have_posts() ) : the_post(); ?>

بعد در همین فایل به دنبال کدهای زیر بگردید

<?php $wp_query = null; $wp_query = $temp;?>

و اون ها را کلا حذف کنید و جاش کد های زیر را قرار بدید و ببینید که مشکل رفع میشه یا نه.

<?php endif; wp_reset_query(); ?>

اگر مشکل رفع نشد به مسیر داشبورد » تنظیمات » پیوند های یکتا بروید و یک ساختار مناسب برای لینک های وردپرس انتخاب کنید و دوباره بررسی کنید ببینید مشکل حل شده یا نه.

rezakia
    مشارکت کننده

کار هایی که گفتید رو انجام دادم ولی نشد 🙁
    میشه خودنون رو لوکال تست کنید؟؟
    ممنون خیلی گیرم

rezakia
    مشارکت کننده

قالبو از سایت مرجع فارسیش بروزشو دانلود کردم مشکلش برطرف شده بود ممنون

سعید شعبانی
    کلید دار

الان بدون ایجاد هیچ تغییری در قالب در لوکال هاست بررسی کردم مشکلی نداشت. لطفا اطلاعات ورود به وردپرس را در همین تاپیک به صورت خصوصی (با زدن تیک گزینه تنظیم به عنوان پاسخ خصوصی) ارسال کنید تا بررسی کنم.

در حال نمایش 7 نوشته - 1 تا 7 (از کل 7)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.