در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 18)
  • نویسنده

titan.msm
    مشارکت کننده

با سلام
    من این قالبب رو زمانی که نصب کردم و پیش نمایش می زنم این خطا رو می ده:
    Fatal error: Cannot redeclare _check_active_widget() (previously declared in /home/u162023108/public_html/wp-content/themes/storefront-rokesh.ir/functions.php:19) in /home/u162023108/public_html/wp-content/themes/storefront-rokesh.ir/inc/customizer/functions.php on line 160
    افزونه هایی رو که فعال بود رو غیر فعال کردم و ابزارک ها رو هم یکم تغییر دادم ولی تفاوتی نکرد؟؟؟حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟
    با تشکر

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید
    به احتمال زیاد مشکل از ابزارک های فعال قبل از فعال کردن قالب storefront بوده. شما کل فایل های قالب storefront را از هاست پاک کنید بعد تمامی ابزارک ها را غیر فعال کنید و بعد از اون اقدام به آپلود و فعال کردن قالب نمایید. در این صورت دیگه این مشکل نباید بوجود بیاد. موفق باشید

titan.msm
    مشارکت کننده

با سلام دوباره
    من این کار ها رو انجام دادم قالب اومد ولی فقط 1 دقیقه نمایش داده شد بعد دوباره این خطا داده شد!!!! یعنی چی؟؟؟

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب این کار ها را انجام بدید:

1. از طریق ftp وارد فولدر قالب بشدید و دسترسی فایل functions.php را به 444 تغییر بدید.
    2. این فایل را باز کنید و محتویات اون را با محتویات همین فایل در قالب اصلی (قبل از نصب) جایگزین و اون را ذخیره کنید.
    3. مراحل 1 و 2 را برای فایل functions.php که در مسیر inc/customizer/functions.php قرار داره هم انجام بدید.
    4. حالا اقدام به فعال کردن قالب نمایید.

titan.msm
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    کلید دار

این خطا می گه که تابع of_get_option تعریف نشده است. شما آخرین نسخه قالب را از سایت اصلی دانلود کنید ببنید بازم همین خطا را می ده

titan.msm
    مشارکت کننده

titan.msm
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

روی فایل راست کلیک کنید و گزینه file permissions را انتخاب کنید. داخل پنجره ای که باز میشه جوری تیک گزینه ها را بزنید که نتیجه خروجی عدد 444 شود. یا اینکه عدد 444 را داخل فیلد مربوطه به صورت دستی وارد کنید. راستی فقط برای پاسخ هایی که لازم هست از گزینه تنظیم به عنوان پاسخ خصوصی استفاده کنید نه برای همه پاسخ ها.

titan.msm
    مشارکت کننده

titan.msm
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

داداش داخل لینک زیر نحوه تغییر سطح دسترسی فایل ها و دایرکتوری ها در سایت xzn.ir توضیح داده شده می تونید از این توضیحات استفاده کنید اگر به نتیجه ای نرسیدید اونوقت اطلاعات ورود به هاست و وردپرس را به صورت خصوصی ارسال کنید تا بررسی کنم.

http://client.xzn.ir/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=11

titan.msm
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

ایمیل یا پسوردی که دادید اشتباه است

مارال
    مشارکت کننده

سلام. خدا قوت
    من از این قالب استفاده می کنم.
    مشکلی دارم. وقتی زیر برگه اضافه میکنم. برگه رو پیدا نمی کنه.

در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 18)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.