در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

followershop
    مشارکت کننده

سلام

قالب سایت من hueman هست و از یک برگه برای صفحه اصلی سایت استفاده می کنم .
    ولی متاسفانه(فقط در صفحه اول) تگ H1 در صفحه اول دوبار وجود دارد که یکی مربوط به عنوان سایت است که با H1 نشان داده میشود ویکی هم مربوط به عنوان صفحه است و من میخواهم عنوان صفحه با H2 باشد .
    از طرفی وقتی که در فایل page-title عنوان صفحه را از h1 به h2 تغییر دهم بقیه ی صفحات هم تغییر میکنند و من میخواهم فقط صفحه ی اول تغییر کند.
    باتشکر

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

اگر منظورتون قالب Hueman هست باید خدمت شما عرض کنم که من کدهای مربوط به عنوان صفحات را بررسی کردم نباید چنین مشکلی پیش بیاد. چون طبق این کدها که در آخر این پست هم قرارشون دادم, اگر صفحه اصلی نمایش داده شود عنوان برگه داخل یک تگ h2 نشون داده میشه.

<?php if ( is_home() ) : ?>
    	<h2><?php echo alx_blog_title(); ?></h2>

حتی اگر هم یک برگه نمایش داده بشه, عنوان صفحه داخل تگ h2 قرار می گیره.

<?php elseif ( is_page() ): ?>
    	<h2><?php echo alx_page_title(); ?></h2>

البته ممکن هست مشکل از جای دیگه ای باشه. شما یه لطف کنید و قالب را به آخرین نسخه انگلیسی بروز کنید و ببینید که آیا بازم این مشکل وجود داره یا نه. اگر مشکل پا بر جا بود لینک سایتتون را همینجا قرار بدید تا بررسی کنم.

<div class="page-title pad group">

<?php if ( is_home() ) : ?>
    		<h2><?php echo alx_blog_title(); ?></h2>

<?php elseif ( is_single() ): ?>
    		<ul class="meta-single group">
    			<li class="category"><?php the_category(' <span>/</span> '); ?></li>
    			<?php if ( comments_open() && ( ot_get_option( 'comment-count' ) != 'off' ) ): ?>
    			<li class="comments"><a href="<?php comments_link(); ?>"><i class="fa fa-comments-o"></i><?php comments_number( '0', '1', '%' ); ?></a></li>
    			<?php endif; ?>
    		</ul>

<?php elseif ( is_page() ): ?>
    		<h2><?php echo alx_page_title(); ?></h2>

<?php elseif ( is_search() ): ?>
    		<h1>
    			<?php if ( have_posts() ): ?><i class="fa fa-search"></i><?php endif; ?>
    			<?php if ( !have_posts() ): ?><i class="fa fa-exclamation-circle"></i><?php endif; ?>
    			<?php $search_results=$wp_query->found_posts;
    				if ($search_results==1) {
    					echo $search_results.' '.__('Search result','hueman');
    				} else {
    					echo $search_results.' '.__('Search results','hueman');
    				}
    			?>
    		</h1>

<?php elseif ( is_404() ): ?>
    		<h1><i class="fa fa-exclamation-circle"></i><?php _e('Error 404.','hueman'); ?> <span><?php _e('Page not found!','hueman'); ?></span></h1>

<?php elseif ( is_author() ): ?>
    		<?php $author = get_userdata( get_query_var('author') );?>
    		<h1><i class="fa fa-user"></i><?php _e('Author:','hueman'); ?> <span><?php echo $author->display_name;?></span></h1>

<?php elseif ( is_category() ): ?>
    		<h1><i class="fa fa-folder-open"></i><?php _e('Category:','hueman'); ?> <span><?php echo single_cat_title('', false); ?></span></h1>

<?php elseif ( is_tag() ): ?>
    		<h1><i class="fa fa-tags"></i><?php _e('Tagged:','hueman'); ?> <span><?php echo single_tag_title('', false); ?></span></h1>

<?php elseif ( is_day() ): ?>
    		<h1><i class="fa fa-calendar"></i><?php _e('Daily Archive:','hueman'); ?> <span><?php echo get_the_time('F j, Y'); ?></span></h1>

<?php elseif ( is_month() ): ?>
    		<h1><i class="fa fa-calendar"></i><?php _e('Monthly Archive:','hueman'); ?> <span><?php echo get_the_time('F Y'); ?></span></h1>

<?php elseif ( is_year() ): ?>
    		<h1><i class="fa fa-calendar"></i><?php _e('Yearly Archive:','hueman'); ?> <span><?php echo get_the_time('Y'); ?></span></h1>

<?php else: ?>
    		<h2><?php the_title(); ?></h2>

<?php endif; ?>

</div><!--/.page-title-->

navidghaderi
    مشارکت کننده

اقا شعبانی چرا تیکت من حذف شد در مورد تهیه فایل نصبی قالب

سعید شعبانی
    کلید دار

اقا شعبانی چرا تیکت من حذف شد در مورد تهیه فایل نصبی قالب

جناب قادری عزیز تاپیک شما حذف نشده و در انتظار پاسخ هست که چند دقیقه پیش پاسخ داده شد. بعد بهتر هست در همون تاپیک پیگیری کنید نه داخل یه تاپیک دیگه. [تبدیل قالب به فایل نصبی]

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.