در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

سینا
    مشارکت کننده

با سلام و عرض خداقوت
    ​عارضم به خدمتتون که برای سایتم بنا به نیاز افزونه بی بی پرس از افزونه جهان پارسی استفاده میکنم. مدتیه که سایت با موارد و مشکلاتی چون کاهش شدید سرعت و در پی اون کاهش رنک الکسا مواجه شدم. بعد از بررسی متوجه شدم که قسمتی از مشکلات مربوط به این افزونه هستش.حالا که قصد غیرفعال کردن رو دارم با پیغام خطای :
    __construct()
    instead. in /home2/comandoi/domains/comando.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3457 Notice: The called constructor method for WP_Widget is deprecatedsince version 4.3.0! Use
    __construct()
    instead. in /home2/comandoi/domains/comando.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3457

مواجه میشم و ظاهر سایت به هم میریزه.
    ورژن وردپرس هم 4.3.1 هستش.
    الان مدتیه که سایت از کت و کول افتاده و از لحاظ بازدید کاربران و رنک افت زیادی داشته.
    خواستم بدونم مشکل از کجاست و چطور میشه حلش کرد؟
    متشکرم

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

فکر نکنم این مشکلاتی که فرمودید مربوط به این افزونه بشه، کاهش رتبه الکسا که رابطه مستقیمی با تعداد بازدید سایت داره اگر بازدید سایتتون کمتر شده باشه یا سایت های دیگه بازدیدشون افزایش پیدا کنه رتبه الکسا سایت شما کم میشه. این افزونه هم آنچنان فشاری روی سرور نمیاره که بخواهد باعث افت سرعت سایت بشه. اگر می خواهید افزونه را غیر فعال کنید می تونید از طریق FTP فولدر افزونه را حذف کنید تا دیگه این پیغام نیاد. فکر کنم این پیغام به دلیل عدم هماهنگی بخشی از افزونه با نسخه فعلی وردپرس باشد.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.