در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

سید محمدباقر موسوی
    مشارکت کننده

سلام … من قالب i-transform رو دانلود کردم و روی هاست نصب کردم… وقتی پست میگذارم ، از تعداد 4 پست بیشتر دیگه بصورت خلاصه و کنار هم نشون نمیده پست ها رو و کل محتوای پست رو نشون میده… چکار کنم که از ردیف دوم به بعد هم پست ها بصورت منظم کنار همدیگه قرار بگیرند مثل ردیف اول . این آدرس سایتمه selfie3d.ir

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

برای اینکه شما تصاویر شاخصی که برای مطالب قرار می دهید دارای یک ابعاد یکسان نیستند و همچنین طول محتوای پست ها یکی نیست, پست هایی که در ردیف دوم قرار می گیرند در کنار هم نیستند. برای اینکه این مشکل را حل کنید ابتدا برای همه پست های از تصاویر شاخصی با ابعاد یکسان استفاده کنید. یعنی مثلا برای همه پست ها از تصویر شاخص در ابعاد 120 * 120 استفاده کنید.
    بعد در مورد محتوا شما با قرار دادن کد در محتوا می تونید نوشته های بعد از این کد را در ادامه مطلب در اختیار کاربران قرار دهید. پس در همه پست ها مقداری از ابتدای نوشته را در نظر بگیرید که طول یکسانی با هم دارند سپس بعد از آن کد را قرار بدید تا محتویات بعد از این کد در ادامه مطلب نشان داده شوند.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.