در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

kimia94
    مشارکت کننده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان و آقای شعبانی
    می خواستم بدونم فرق سایت مپ افزونه wp seo by yoast با سایت مپ افزونه google xml sitemap چیه؟
    و با توجه به اینکه هرچی افزونه کمتر استفاده کنیم بهتره، آیا نیاز هست که با نصب افزونه wp seo by yoast و استفاده از گزینه سایت مپ در آن، افزونه google xml sitemap رو هم نصب کنیم؟ اگر بله، یعنی باید از سایت مپ هر دو افزونه به طور همزمان استفاده کنیم؟؟؟!!!!!! مشکلی پیش نمیاد؟؟
    ممنون میشم کامل توضیح بفرمایید. مرسی

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

قبلا در این مورد یکی از دوستان هم در تاپیک چند سوال در رابطه با افزونه سئو وردپرس؟ سوال پرسیده بودن که خدمتشون عرض کردم:

sitemap این افزونه استاندارد هست و اگر تغییری هم در الگوریتم های گوگل ایجاد بشه در نسخه های آینده افزونه اعمال می شود. یکی دیگه از مزایای مهم نقشه سایت افزونه Yoast SEO این هست که به طور کامل شما می تونید بخش های مختلف را به sitemap اضافه یا از اون حذف کنید. پس به نظر من چیزی کم نداره ولی شما می تونید اگر افزونه بهتری برای نقشه سایت پیدا کردید از اون استفاده کنید.

پس به نظر من اگر فکر می کنید افزونه google xml sitemap امکانات بهتری برای مدیریت نقشه های سایت در اختیار شما قرار می دهد, می تونید بخش نقشه های سایت افزونه Yoast SEO را غیر فعال کنید و از افزونه google xml sitemap برای نقشه های سایتتون استفاده کنید.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.