در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)
  • نویسنده

mortez123
    مشارکت کننده

سلام، من می‌خوام به تم سایتم یک منوی گلوله‌ای یا نوار ناوبری شناور که در کنار سایت قرار دارد و با کلیک کردن روی هر گلوله،‌ به بخشی از یک نوشته هدایت میشویم، من کد نویسی بلد نیستم، اما میدونم که با کدهای jquery میشه این کارو کرد، حتی کدش هم پیدا کردم، مثل این لینک

که خیلی هم قشنگه، اما مشکل این جاست که توضیحی که داده برای وارد کردن کد درون یک صفحه html هست، نه وردپرس، من دوباره جستجویی کردم و فهمیدم که میشه فایل های .js رو برای فراخوانی با دو روش انجام داد، یکی درون فایل فوتر یا هدر پوسته، یا درون فایل فانکشن پوسته، من این قضیه رو امتحان نکردم، چون نمی خوام یک سایت تک صفحه ای داشته باشم، فقط می خوام صفحه هایی که به روش تک صفحه ای ساختم، رو منوش رو عوض کنم و به جای این که در هدر قرار بگیره، به صورت منوی گلوله ای باشه، به نظر شما چطور میشه این کارو کرد. آیا نباید از قابلیت های تم برای ساختن یک صفحه تک صفحه ای استفاده کنم و باید فقط از کد استفاده کنم، کلا نمیدونم چه کنم، لطفا یه راهنمایی کنید، تشکر

C3css.com
    مشارکت کننده

سلام.اگر می تونید لینک یه نمونه ای از منو گلوله ای رو اینجا بزارید تا ببینم.چون هیچ پس زمینه ذهنی ازش ندارم.

testim
    مشارکت کننده
در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.