در حال نمایش 11 نوشته - 1 تا 11 (از کل 11)
  • نویسنده

amirhbi77
    مشارکت کننده

سلام

من هرچه تلاش می کنم که Yoast SEO را در ورپرسم بوسیله ی خود بخش افزونه یا با اپلود بریزم نمیشود و این صفحه را می اورد

نصب نشدن Yoast SEO

ممنون میشوم اگه راهنمایی ام بکنید

amirhbi77
    مشارکت کننده

به شرکت هاست هم تیکت زدم جواب ندادن حال چه کنم

سعید شعبانی
    کلید دار

دوست عزیز سلام

شما ابتدا از طریق FTP وارد فولدر plugins بشید و افزونه سئو وردپرس را به طور کامل پاک کنید سپس از طریق مخزن وردپرس آخرین نسخه این افزونه را دانلود و از حالت فشرده در کنید و از طریق FTP در فولدر plugins آپلود کنید. حالا وارد بخش افزونه های وردپس بشید و افزونه سئو را فعال کنید. بعد از فعال کردن افزونه حتما یک بار کش مرورگری که استفاده می کنید را به طور کامل پاک کنید.

voi3
    مشارکت کننده

سلام من افزونه yoast seo رو نصب کردم اما هر کار می کنم موقع سئو کردن مطالب باز نمیشه واسم به این عکس توجه کنین به این صورته :
    http://s3.picofile.com/file/8206583184/1.PNG
    لطفا راهنماییم کنید که باید چیکتر کنم که وقتی رو فلش میزنم این افزونه باز شه ؟؟؟

سعید شعبانی
    کلید دار

سلام من افزونه yoast seo رو نصب کردم اما هر کار می کنم موقع سئو کردن مطالب باز نمیشه واسم

این مشکل به دلیل عدم اجرای صحیح فایل های مروبط به افزونه سئو پیش اومده. اول اینکه ببینید سرعت اینترنت شما برای دانلود فایل های این افزونه مناسب هست یا نه. سپس از مرورگر و سیستم دیگه ای برای بررسی درست بودن یا نبودن این بخش استفاده کنید.

voi3
    مشارکت کننده

ن جناب مشکل از مرورگر نبود من با تمام مرورگر ها امتحان کردم مشکل از یک قسمت دیگس ببینید مثلا قسمت برگه ها سئو میشه ولی این قسمت مطالب هرکار میکنم yoast seo باز نمیشه جناب خواهش میکنم ی راه حلی به من بگید یا یک افزونه دیگه مثلا با آموزشش ممنون

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, نمیشه دقیق گفت مشکل از کجا هست و باید بررسی کنیم و ببینیم که کدوم از احتمال هایی که وجود داره باعث بروز مشکل شده. یکی از احتمال های قوی همین مرورگر بود ولی حالا که مشکل از این مورد نبود باید به سراغ احتمال های دیگه بریم.

ممکن هست مشکل از افزونه ها و یا کدهای اضافه شده به فایل فانکشن قالب باشه. لطفا همه افزونه ها را غیر فعال کنید و فقط افزونه سئو وردپرس را فعال کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه. یک بار دیگه هم در حالی که افزونه ها غیر فعال هستند شما قالب فعلی را غیر فعال و قالب پیشفرض وردپرس را فعال کنید و ببینید چی میشه.

voi3
    مشارکت کننده

دوباره سلام و دوباره خسته نباشید استاد ، بازم مشکل حل نشد واقعا گیج شدم

voi3
    مشارکت کننده

Lotfa Ag Afzoone Dg Ei Vase Seo Kardan Mataleb Soragh Darid Be Man Etela Bedin

سعید شعبانی
    کلید دار

باید با دقت بیشتری بررسی بشه که مشکل از کجا هست. در مورد افزونه های سئو دیگه هم اگر واقعا از استفاده از این افزونه منصرف شدید گزینه خوب بعدی All in One SEO Pack هست.

voi3
    مشارکت کننده

مرسی از شما با این افزونه مشکلی ندارم سعید جان واقعا ممنون

در حال نمایش 11 نوشته - 1 تا 11 (از کل 11)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.