در حال نمایش 5 نوشته - 1 تا 5 (از کل 5)
  • نویسنده

navidghaderi
    مشارکت کننده

سلام ببخشید یه بار دیگه مزام شدم یه سوال داشتم خدمتت از اموزش سایت چیزی نفهمیدم الان واسه نصب ورد پرس

دیتابیس ساختم

ورد پرس رو اپلود کدم

تغیراتش رم دادم

ولی وقتی سایت رو باز میکنم چیزی نمیاره فک میکنم واسه اینه که اصلا ادرس سایت رو تو مراحل نصب به کار نبردم میشه بگید ادرس سایتم که باشهawramansch.ir رو کجای متن یه مرحله ی نصب قرار بدم که واسه پایگاه داده ام قابل فهم شه

navidghaderi
    مشارکت کننده

بازم سلام نصب کردم راحت شدم awramansch.ir

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

دوست عزیز خیلی خوشحالم که خودتون تونستید این مشکل را رفع کنید. اگر ابتدای کار با وردپرس هستید پیشنهاد می کنم به چند نکته زیر توجه کنید تا کارهاتون سریعتر انجام بگیرد.

• اگر با مشکلی روبرو شدید بهترین کار جستجو در موتور های جستجو برای پیدا کردن راه حل هست
    • اگر با جستجو نتونستید روش رفع مشکل را پیدا کنید می تونید خودتون دست به کار بشید و با سعی و خطا روش رفع مشکل را خوتون پیدا کنید. اینجوری دیگه همیشه به منابع آموزشی متکی نیستید و می تونید خودتون راه حل رفع مشکل را پیدا کنید.
    • در آخر هم اگر با استفاده از روش های بالا به هیچ وجه نتونستید مشکل را رفع کنید می تونید با مطرح کردن مشکلی که دارید در انجمن های مختلفی مثل انجمن های سایت روکش روش حل اون مشکل را پیدا کنید.

ronizzz
    مشارکت کننده

با سلام
    من به یک مشکلی بر خوردم بعد از تنظیمات مربوط به ورد پرس (فایل wp-config-sample) در زمان راه اندازی ورد پرس نمیتونه به پایگاه داده وارد بشه ! اطلاعات داخل فایل wp-config-sample رو پیدا نمیکنه ، وقتی اسم این فایل رو هم به wp-config تغییر میدم که خطا در اتصال پایگاه داده نمایش داده میشه ! خیلی تلاش کردم اطلاعاتی هم در این مورد پیدا نکردم همه جا گفته شده فایل wp-config-sample درست ست نشده ولی من با دقت چک کردم ،ممنئن میشم راهنماییم کنید

سعید شعبانی
    کلید دار

من به یک مشکلی بر خوردم بعد از تنظیمات مربوط به ورد پرس (فایل wp-config-sample) در زمان راه اندازی ورد پرس نمیتونه به پایگاه داده وارد بشه ! اطلاعات داخل فایل wp-config-sample رو پیدا نمیکنه ، وقتی اسم این فایل رو هم به wp-config تغییر میدم که خطا در اتصال پایگاه داده نمایش داده میشه ! خیلی تلاش کردم اطلاعاتی هم در این مورد پیدا نکردم همه جا گفته شده فایل wp-config-sample درست ست نشده ولی من با دقت چک کردم ،ممنئن میشم راهنماییم کنید

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

اسم کامل این فایل باید به شکل wp-config.php باشه. بعد اگر خطای اتصال به پایگاه داده را دیدید مطمئن باشید که حداقل یکی از اطلاعات مربوط به پایگاه داده را اشتباه در فایل wp-config.php وارد کردید. یک بار دیگه با دقت اطلاعات مربوط به پایگاه داده را در این فایل وارد و امتحان کنید.

در حال نمایش 5 نوشته - 1 تا 5 (از کل 5)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.