در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

jenabictak
    مشارکت کننده

مشکلی دارم . وقتی سایتم رو توی گوگل جستجو میکنم صفحاتی شبیه (blackroid.ir/tag/android) رو پیدا میکنه . اگر نخوام اینها نشون داده بشن چکار کنم ؟ آیا این یه مشکله ؟ اگه توی وبمستر گوگل این صفحات رو محدود کنم آیا توی سئو ی من تاثیر منفی داره؟
    میخوام که به جای اینگونه لینک ها آخرین مطالب ایندکس شده نمایش داده بشه. آیا این مطلوبه ؟ چطور امکان پذیره ؟
    نمونه : https://www.google.com/search?q=inurl:blackroid.ir&es_sm=93&biw=1366&bih=643&noj=1&filter=0
    inurl:blackroid.ir

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما به روکش خوش آمدید

با noindex کردن این صفحات می تونید این صفحات را از نتایج جستجوی گوگل خذف کنید. یک بررسی کنید ببینید که از طریق برچسب ها آیا ورودی خاصی دارید یا نه. اگر آنچنان ورودی ای از طریق برچسب ها نداشتید به نظر من اون ها را noindex کنید. البته قبل از اینکار حتما با یک سئو کار حرفه ای مشورت کنید. برای noindex کردن برچسب ها می تونید مطابق با تصویر زیر که در آموزش سئو وردپرس به صورت کامل با افزونه WordPress SEO منتشر شده است عمل کنید.

آموزش سئو و بهینه سازی وردپرس به صورت کامل با افزونه WordPress SEO by Yoast

jenabictak
    مشارکت کننده

سلام . ممنون از توضیحاتتون . باید بگم که ورودی زیادی از برچسب ها دارم . حتی از بینگ و یاهو. واقعا موندم که چه کاری کنم؟!
    بخوام بقول شما noindex شون کنم یه داستانی پیش میاد ، نکنم هم یه داستانی .
    مثلا این لینک رو مشاهده کنید که اتفاقا همین امروز صبح وارد شده

پیشنهاد بهتری ندارید؟

سعید شعبانی
    کلید دار

من که خودم حداقل در روکش از برچسب ها استفاده نمی کنم و تا حالا مشکلی پیش نیومده. شما می تونید مطلب را طوری بنویسید که خود اون مطلب در کلمات کلیدی مورد نظر شما در نتایج اول قرار بگیره. همونطور که گفتم در این زمینه بهترین کار این هست که با یک سئو کار حرفه ای مشورت کنید. اگر دوست داشتید نتیجه را اینجا قرار بدید تا ما هم استفاده کنیم.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.