در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

Peyman-a
    مشارکت کننده

سلام خسته نباشید

من یه مشکل واسم پیش اومده . هیچ کسی نیست که راهنماییم کنه . لطفا شما راهنمایی کنید

من صفحه بندی سایتم رو با هر روشی که انجام میدم . روی لوکال هاست برنامه (easy php) درست کار میکنه و نمایش

داده میشه . ولی روی هاست اصلا نمایش داده نمیشه

از افزونه های:
    wp-pagenavi
    wp-page-numbers

و انواع روش های بدون افزونه رو امتحان کردم . کاملا دقیق و اصولی
    ولی روی هاست اصلا شماره صفحه بندی ها نمایش داده نمیشه(تنظیمات خواندن داخل مدیریت رو هم تغییر دادم ولی فایده نداشت)
    ولی اکه داخل آدرس بار مرورگر شماره صفحه رو وارد کنم وارد اون صفحه میشه و کار میکنه

قالب سایتم رو خودم طراحی کردم . که اشکال از قالب نیست
    حتی قالب های دیگه هم از اینترنت دانلود کردم و امتحان کردم که ببینم مشکل از قالب منه یا نه . که بازم کار نکرد و نمایش داده

نشد
    قالب هایی که دانلود کردم و استفاده کردم واسه تست:
    sahifa
    jarida
    13Floor
    Downloadha
    و قالب های مشهور دیگه

ولی فایده نداشت

لطفا شما راهنمایی کنید مشکل از چیه

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

ببخشید دیر پاسخ می دهم. ممکن هست افزونه هایی که برای صفحه بندی استفاده می کنید با قالب ها سازگاری نداشته باشند. ابتدا پیشنهاد می کنم قالب پیشفرض وردپرس را فعال کنید و همه افزونه ها بجز افزونه wp-pagenavi را غیر فعال کنید. حالا ببینید که شماره صفحات نشون داده می شوند یا خیر. اگر شماره صفحات در این حالت به درستی کار کردند معلوم میشه که مشکل از افزونه ها یا قالب های فعال هست. بعد از این مرحله به ترتیب افزونه ها را فعال و بررسی کنید ببیند بازم شماره صفحات درست کار می کنند یا خیر, و در آخر هم قالب اصلی را فعال کنید.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.