در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)
  • نویسنده

saba
    مشارکت کننده

سلام میخواستم کلاس نوشته ها رو برای ویرایش نوع فونت پیدا کنم نوع فونت صفحه اصلی رو تونستم تغییر بدم اما محل فایل سی اس اس نوشته ها رو نمی تونم پیدا کنم مثلا یه نوشته اینطور در فایل ایندکس کد نویسی شده اما میخوام ویرایش کنم و نمی دونم فایل سی اس اس این نوشته کجاست تو rtl نبود
    http://www.spacer-plastic.ir/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%D8%B3%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9.html/
    ممنون

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

داخل این قالب بخش نوشته ها دارای کلاس entry-content هست. با استفاده از این کلاس می تونید فونت نوشته ها رو تغییر بدید.

saba
    مشارکت کننده

ادرس و نام فایل بخش نوشته ها رو می دونید؟

saba
    مشارکت کننده

کد رو به این صورت هم تو فایل rtl و یه بار هم تو custom css گذاشتم اما تغییر نکرد می دونید تو کدوم فایل و کدوم سطر باید بذارم؟
    .entry-content {
    font-family: byasbold !important;
    }

این کد رو هم امتحان کردم
    body {
    font-family: byasbold !important;
    }

اما نوع فونت تغییر نکرد

سعید شعبانی
    کلید دار

ادرس و نام فایل بخش نوشته ها رو می دونید؟

آدرس فایل اصلی ای که در زمان اجرای نوشته های تکی اجرا می شود single.php هست.

کد رو به این صورت هم تو فایل rtl و یه بار هم تو custom css گذاشتم اما تغییر نکرد می دونید تو کدوم فایل و کدوم سطر باید بذارم؟

محتوای پست های شما داخل یک سری تگ span قرار گرفتند که روی این تگ های span به صورت inline یک فونتی تنظیم شده است. به خاطر اینکه استایل inline بر همه استاایل ها ارجعتر هست پس فونت تغییر نمی کنه. برای تغییر فونت می تونید به شکل زیر کدهای css را بنویسید.

.entry-content,
    .entry-content span,
    .entry-content p {
        font-family: ByasBold !important;
    }

saba
    مشارکت کننده

از راهنمایی تون ممنون این کد رو هم امتحان میکنم

در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.