در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

internet
    مشارکت کننده

سلام
    اخیرا گوگل پیامی در گوگل وبمستر داده به اکثر سایت ها که سایت شما ریسپانسیو نیست و برای گوشی و تبلت سازگار نیست
    افزونه wptouch رو نصب کردم ولی چون فروشگاه اینترنتی دارم در نتیجه مشتری نمی تونه خرید کنه فقط می تونه کالا رو مشاهده کنه
    الان موندم باید چیکار کنم چون به گفته گوگل روی بازدید هم به شدت اثر داره و اگه سایت برای موبایل و تبلت سازگار نشه احتمال زیاد بازدید رو کم می کنه
    لطفا یه بررسی بفرمائید که چکار کنم که زمینه های دلخواه در هنگام نمایش روی گوشی موبایل یا تبلت فعال باشه و مشتری بتونه خرید کنه
    فعلا هم این افزونه wptouch رو غیر فعال کردم چند افزونه دیگه هم بودم ترسیدم افزونه ها رو نصب کنم و کارایی نداشته باشه و فقط سایتم و دیتابیس سنگین بشه

لینک فروشگاه:
    http://ShopCity.ir
    با تشکر و سپاس

سعید شعبانی
    کلید دار

به انجمن های روکش خوش آمدید

افزونه هایی مثل wptouch برای بازدیدکنندگانی که از موبایل و تبلت استفاده می کنند یک قالب مجزا از قالب اصلی سایت را نمایش می دهند. در نتیجه قالب اصلی سایت با قالب سایت در موبایل و تبلت متفاوت خواهد بود. برای اینکه این مشکل بوجود نیاد من سه روش زیر را به شما پیشنهاد می کنم:

• یک قالب مجزا برای نسخه موبایل و تبلت ایجاد کنید و درخواست هایی که از موبایل و تبلت ارسال می شود را به اون قالب ارجاع بدید مثل همین افزونه wptouch اما با قالب اختصاصی سایت شما برای موبایل و تبلت
    • قالب فعلی را به قالب واکنشگرا تبدیل کنید
    • برای سایتتون یک قالب جدید که به صورت واکنشگرا هست از ابتدا طراحی و اجرا کنید
در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.