در حال نمایش 10 نوشته - 1 تا 10 (از کل 10)
  • نویسنده

erfan.melo
    مشارکت کننده

سلام من یک انجمن ساختم که همش به زبان انگلیسی است چه طوری باید فارسی کنمش

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به انجمن های روکش خوش آمدید
    شما از چه سیستم مدیریت محتوا یا اسکریپتی برای ساخت انجمن استفاده می کنید؟

erfan.melo
    مشارکت کننده

ورد پرس– bbpress

erfan.melo
    مشارکت کننده

bbpress

سعید شعبانی
    کلید دار

برای فارسی سازی افزونه بی بی پرس شما می تونید موقتا از افزونه Persian World استفاده کنید. به زودی بخشی را در روکش راه اندازی خواهیم کرد که درون اون افزونه های وردپرسی را هم مثل قالب ها وردپرسی فارسی سازی می کنیم و در اختیار شما و کاربران دیگر روکش قرار می دهیم. یکی از افزونه هایی هم که حتما در این بخش قرار خواهد گرفت نسخه فارسی bbpress است.

shademan
    مشارکت کننده

با سلام و احترام.
    من هم همین مشکل دوستمون رو داشتم. از افزونه Persian World که پیشنهاد دادید استفاده کردم و مشکل فارسی انجمن حل شد. فقط یه موضوع: اینکه من قبل از نصب Persian World از فارسی ساز وردپرس فارسی (wp-persian) استفاده کرده بودم و بصورت مداوم آپدیتش هم میومد و انجام میدادم. الان این دو تا افزونه فارسی ساز با هم تداخل ندارم و مشکلی پیش نمیاد؟؟ با تشکر

سعید شعبانی
    کلید دار

نه هیچ مشکلی پیش نمیاد.

runy
    مشارکت کننده

سلام آقای شعبانی شما گفتید که بادی پرس را هم فارسی میکنه ولی بادی پرس ن را فارسی نکرد.
    افزونه Persian World را میگم.
    من از وردپرس جند ایته استفاده میکنم

سعید شعبانی
    کلید دار

سلام آقای شعبانی شما گفتید که بادی پرس را هم فارسی میکنه ولی بادی پرس ن را فارسی نکرد.
    افزونه Persian World را میگم.
    من از وردپرس جند ایته استفاده میکنم

درود بر شما

در توضیحات افزونه نوشته شده که:

It will turn WordPress , bbPress and BuddyPress into Persian !

یعنی باید BuddyPress را هم به فارسی تبدیل کند. حالا اگر مشکلی داره می تونید این مشکل را با توسعه دهنده این افزونه مطرح کنید تا این مشکل را رفع کنه.
    ولی شما برای فارسی کردن بی بی پرس می تونید یک کار دیگه هم انجام بدید. ابتدا این افزونه را دانلود کنید و فایل buddypress-fa_IR.mo را که در فولدر language قرار داره را کپی کنید و در یک فولدر به اسم bp-languages در فولدر افزونه اصلی بادی پرس قرار بدید. با این کار باید بادی پرس فارسی بشه.

bzdm
    مشارکت کننده

سلام
    من برای فارسی کردن افزونه از Persian World استفاده کردم اما ارور داد… و سایت دیگه بالا نمیاد
    نسخه های قبلی بی بی پرس که فارسی هستند رو هم که نصب میکنم بالای سایت ارور میده
    چطوری میتونم فارسیش کنم؟

در حال نمایش 10 نوشته - 1 تا 10 (از کل 10)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.