در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)
  • نویسنده

mortez123
    مشارکت کننده

قبل طرح سوال بگم که کد نویسی بلد نیستم اما اگه اصولش و راه حلش رو بگید فکر کنم بتونم انجامش بدم.
    آیا مثلا میشه درون دیدگاه بعد از ویرایش ما قسمتی رو برای پخش کردن یا مثلا نمایش عکس مورد نظر کاربر قرار داد تا با این کار کاربرای دیگه منظور این کاربر رو بفهمن تا نتیجه بگیرن که رای مثبت بدن یا منفی؟ یا مثلا دکمه‌ای مثلا به صورت کد کوتاه از یک افزونه، به قسمت شرح دیدگاه اضافه کنیم که کاربر اگه مثلا فایل صوتی می‌خواست بذاره، با زدن دکمه، کد پخش کننده‌ی فایل به شرح دیدگاهش اضافه بشه؟
    اگه نمیشه آیا میشه مثلا کاری کنیم که دیدگاه‌ها به صورت خودکار به نوشته‌ها تبدیل بشه.

سعید شعبانی
    کلید دار

همونطور که در تاپیک فرم دیدگاه سفارشی هم خدمت شما عرض کردم شما می تونید از افزونه Comment Attachment استفاده کنید. البته اگر بخواهید می تونید به صورت اختصاصی چنین امکانی را خودتون به وردپرس اضافه کنید حتی امکان تبدیل خودکار دیدگاه به نوشته را هم می تونید ایجاد کنید ولی باید برنامه نویسی php را بلد باشید.

mortez123
    مشارکت کننده

آقا دستتون درد نکنه عالی جواب دادی. ببخشید سه تا موضوع پشت سر هم ساختم، چون موضوعات کمی تفاوت داشت بنابراین عنوان موضوع هم باید تغییر می‌کرد، این کار برای کاربرای دیگه ای که همچین خواسته‌ای دارن بهتره. بگذریم، واقعا با کد نویسی میشه این کارو کرد؟ واقعا کد نویسی عجب دنیاییه، حیف که فعلا وقت ندارم شاید حین ساخت سایتم یا شاید حین مدیریت سایتم کد نویسی هم یاد گرفتم. سوال دیگه‌ای دارم، جایی خونده بودم گه دیدگاه ها هر چه قدر هم که نوشته بشن به اندازه‌ی نوشته یا همون پست در سئوی سایت تاثیر ندارن، مثال می‌زنم تا منظورمو بفهمین: ما هر روز که نوشته‌ی جدید به سایت اضافه می‌کنیم که اگه مرتب باشه چه بهتر، سایت ما سریع تر به صفحه‌ی اول گوگل میاد اما در این بین کاربران سایت هر چقدر که دیدگاه بنویسن به این قضیه کمکی نمی‌کنه که نمی‌کنه. خب فکر کنم سوالمو فهمیده باشید ایده‌ی خیلی خوبیه‌، نه؟ یعنی میشه با تبدیل کردن خودکار دیدگاه به نوشته این قضیه رو تسریع کرد؟ در واقع بپیچونیمش؟ جالبه نه؟ البته اگه بشه از من میشنوید اینو پخشش نکنید و بعد جواب دادن مطلب، قسمت سوالمو حذف کنید. چون این کار فقط همین مزیتو نداره و مزیتای دیگه‌ای هم میاد وسط.

سعید شعبانی
    کلید دار

جایی خونده بودم گه دیدگاه ها هر چه قدر هم که نوشته بشن به اندازه‌ی نوشته یا همون پست در سئوی سایت تاثیر ندارن، مثال می‌زنم تا منظورمو بفهمین: ما هر روز که نوشته‌ی جدید به سایت اضافه می‌کنیم که اگه مرتب باشه چه بهتر، سایت ما سریع تر به صفحه‌ی اول گوگل میاد اما در این بین کاربران سایت هر چقدر که دیدگاه بنویسن به این قضیه کمکی نمی‌کنه که نمی‌کنه.

تقریبا همینطور هست. مطالب سایت به دلیل اینکه دارای یک صفحه جداگانه ,عنوان و محتوا هستند در گوگل ایندکس می شوند ولی دیدگاه ها بخشی از هر مطلب هستند که به عنوان بخشی از محتوای اون مطلب محسوب می شوند و دارای صفحه جداگانه نیستند پس به صورت مستقل در گوگل ایندکس نمی شوند ولی محتوای اونها را گوگل می بینه و زمانی که می خواهد سایت ها را رتبه بندی کنه بهشون توجه داره. لازم نیست شما نظرات را به مطلب تبدیل کنید چون این کار, کار جالبی نیست. در اصل بخش نظرات هر سایت برای بیان دیدگاه کاربران در مورد مطالب هست نه اینکه خودشون یک مطلب جداگانه باشند. همچنین اینجوری رتبه مطالب اصلی از مطالب غیر اصل (دیدگاه ها) ممکن هست کمتر بشه و به ضرر سایت شما شود.

mortez123
    مشارکت کننده

کاملا درست می‌گید. من پیش خودم گفتم اگه نظر کاربرا به صورت نوشته دربیاد اونوقت دیگه شاید لازم نباشه هر روز زمانی رو برای گذاشتن مطلب تو سایت قرار بدی، خصوصا در ابتدای کار که مطمئن نیستی سایتت به نتیجه می‌رسه یا نه، گرچه اول هدفم به این خاطر نبود و به دلایل دیگه‌ای که تو سوالاتم گفتم می‌خواستم دیدگاه‌ها رو به نوشته تبدیل کنم. بازم دست شما درد نکنه از این که آگاهم کردید. راستی شما تا حالا تو قم زندگی نکردید؟ چون انگار شما رو جایی دیدم.

سعید شعبانی
    کلید دار

شما اگر می خواهید سایتتون سریعتر رشد کنه و از کاربرا در این مسیر هم کمک بگیرید می تونید یک انجمن یا سامانه پرسش و پاسخ در کنار سایتتون راه اندازی کنید.

راستی شما تا حالا تو قم زندگی نکردید؟ چون انگار شما رو جایی دیدم.

نه متعسفانه تا حالا سعادت زندگی در این شهر مقدس را نداشتم.

mortez123
    مشارکت کننده

معذرت می‌خوام، حتما شما رو با کسی اشتباه گرفتم. میگن بعضی از صورت‌ها که بهش میگن صورت‌های عمومی یا یه همچین چیزی، این جور صورت‌ها با کمی تفاوت روی انسان‌های متفاوت وجود داره، یعنی این نمای صورت رو حتما چند باری قبلا یک نفر میبینه و به نظرش آشنا میاد. شاید شما هم از اون دسته هستید.

mortez123
    مشارکت کننده

راستی می‌خواستم بگم که بدونید، اما ناراحت نشید، متعسفانه غلطه، متاسفانه درسته، همونطوری که می‌نویسیم متاسفم. بالاخره شما باید از یه جایی بدونید که متعاسفانه اشتباهه. اول فکر کردم اشتباها «ع» استفاده کردید اما جای دیگه هم دیدم بنابراین گفتم که بدونید. ببخشید.

سعید شعبانی
    کلید دار

راستی می‌خواستم بگم که بدونید، اما ناراحت نشید، متعسفانه غلطه، متاسفانه درسته، همونطوری که می‌نویسیم متاسفم. بالاخره شما باید از یه جایی بدونید که متعاسفانه اشتباهه. اول فکر کردم اشتباها «ع» استفاده کردید اما جای دیگه هم دیدم بنابراین گفتم که بدونید. ببخشید.

ممنون که تذکر دادید اینو می دونم ولی عادت کردم که به این شکل تایپ کنم هر وقت متوجه بشم که اشتباهی این لغت را تایپ کردم اون را سریع درست می کنم ولی بعضی مواقع هم فراموش می کنم تصحیح کنم. به خوبی خودتون ببخشید.

در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.