در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)
  • نویسنده

mk-73
    مشارکت کننده

سلام خدمت دوست عزیز اقای شعبانی شبتون بخیر؛من تصمیم گرفتم سایتم را اپلود کنم خب قبل از اینکه بک اپی بگیرم از دیتابیسم اومدم در داشبورد»تنظیمات»همگانی ادرس سایتم یعنی را در قسمت نشانی ورد پرس ونشانی سایت قرار دادم بعد از بک اپ برای اینکه گفتم بتونم روی لوکال کار کنم اومدم ادرس لوکال همون قبلی را وارد کردم ولی بازم خطای object not foundرا میدهد ممنون میشم کمکم کنید.

mk-73
    مشارکت کننده

این تغغیرات دستی هم در قسمت wp-option دیتابیسم انجام دادم.

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

علاوه بر تغییر آدرس از طریق دیتابیس خط زیر را هم به شکلی که در مطلب [حل مشکل وردپرس هنگام تغییر آدرس سایت در بخش تنظیمات] گفته شده در فایل wp-config.php قرار بدید ببینید درست میشه.

define( 'RELOCATE', true );

mk-73
    مشارکت کننده

نه درست نشد صفحه اصلی سایت میاد اما بقیه صفحه در صورت کلیک در صفحه اصلی object not found

mk-73
    مشارکت کننده

من از طریق پایگاه داده در قسمت wp-optionsهم به حالت ائلش برگدوندوم.الان نمیدونم چرا دیگه این مشکل را دارد.

mk-73
    مشارکت کننده

من فکر میکنم نشسته من باطله است در پیشخوان چون وقتی تغییراتی که در دیتابیس به حالت اولش برمیگردونم و دپیشخوانم میام انجام میدم وقتی میخوام از پیشوان بیرون رفتن میزنم دوباره بهمین خطای object not foundروبرو میشم.

mk-73
    مشارکت کننده

درستش کردم اقای شعبانی من این روزا خیلی به مشکل برخورد میکنم ولی حل میشن چون من الان 20روز دارم با ورد پرس کارمیکنم

سعید شعبانی
    کلید دار

درستش کردم اقای شعبانی من این روزا خیلی به مشکل برخورد میکنم ولی حل میشن چون من الان 20روز دارم با ورد پرس کارمیکنم

خیلی هم عالی, برای یادگیری یک سیستم حدید باید سعی و خطاهای زیادی انجام بدید. موفق باشید

در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.