در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)
  • نویسنده

amirkhosravi
    مشارکت کننده

با سلام و تشکر از شما
    درمورد سئو صفحه نخست سوالی داشتم
    با توجه به اینکه نمیشه url صفحه نخست را تغییر داد
    در قسمت سئو ادرس برگه برای واژه کانونی همیشه no هست راهی وجود داره برای حل این مشکل
    http://8pic.ir/images/vtmfopfiv3qjqa8xp5u2.jpg
    و اینکه اون یکی اصلا اهمیتی داره یا نه؟

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

در این مورد نه متعسفانه راهی وجود ندارد اما شما می توانید در زمان انتخاب و ثبت دامین, دامینی را ثبت کنید که درون آن کلمات کلیدی مورد نظر شما وجود داشته باشد. مثلا شما اگر می خواهید یک سایت در زمینه دانلود افزونه های وردپرس داشته باشید می تونید دامینی مثل wordpress-plugins.com ثبت کنید که درون آن عبارت wordpress و plugins وجود داشته باشد. اما اگر به هر دلیلی نتونستید چنین دامینی را ثبت کنید یا اصلا خواستید از یک کلمه یا عبارت خاص برای دامین استفاده کنید دیگه باید از طریق لینک بیلدینگ و سئو داخلی سعی کنید به موتور های جستجو بفهمانید که موضوع سایت شما در مورد چه چیزی است.

amirkhosravi
    مشارکت کننده

یه سوال دیگه داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
    من با توجه به اموزش
    http://rokesh.ir/completed-wordpress-seo-tutorial-by-wp-seo-by-yoast-plugin/
    تمامی تنظیمات رو انجام دادم ولی زمانی که رسیدم به قسمتFile editor دیدم که فایل ROBOT ندارم و این فایل رو ایجاد کردم ولی داخله اون فقط
    User-agent: *
    Disallow: /wp-admin/
    هست مشکلی نداره ؟
    سایت مپ هم بصورت پیشفرض با خوده افزونه سئو درست کردم
    اگه مشکلی داره لطفا پاسخ جامع بدید چون من تازه به وردپرس اومدم

باتشکر از سایت خوبتون

سعید شعبانی
    کلید دار

نه مشکلی نداره، این چند خط به گوگل و موتور های جستجوی دیگه می فهمونه که نباید صفحاتی که در مسیر wp-admin قرار دارند را ایندکس کنند.

amirkhosravi
    مشارکت کننده

ممنون از اینکه پاسخ میدین
    پس مشکل دیگه ای نیست؟
    سایت مپ هم ثبت کردم تو گوگل وبمستر
    ولی هنوز تو نتایج سرچی که تو گوگل میکنم خیلی نا مرتب میاد بالا و اینکه url قبلی رو که اشتباه هستن خود گوگل از تو سرچ پاک میکنه یا خودم باید انجام بدم؟”
    و کلا چه مدت طول میکشه که نتایج سرچ درست بشه؟
    ایا برای اول کار میشه برا سایت زیر منو زد در نتایج سرچ در گوگل؟
    بازهم متشکرم

amirkhosravi
    مشارکت کننده

تو گوگل که سرچ میکنم برای هر صفحه یا ادرس اشتباه ثبت شده که پیغام 404 میده
    یا تکراری هستن با عنوان های متفاوت وurl ها یکی

amirkhosravi
    مشارکت کننده

چطوری میتونم از گوگل بخوام که همه اطلاعاتو پاک کنه و دوباره ایندکس کنه؟

سعید شعبانی
    کلید دار

پس مشکل دیگه ای نیست؟

در این مورد نه مشکلی وجود نداره

سایت مپ هم ثبت کردم تو گوگل وبمستر
    ولی هنوز تو نتایج سرچی که تو گوگل میکنم خیلی نا مرتب میاد بالا و اینکه url قبلی رو که اشتباه هستن خود گوگل از تو سرچ پاک میکنه یا خودم باید انجام بدم؟”

منظورتون از نامرتب چی هست؟ اگر گوگل صفحات سایت شما را ایندکس کنه دیگه مرتب بودن معنایی نداره چون گوگل خودش با توجه به الگوریتم هایی که داره صفحات را برای فرد جستجوگر مرتب می کند. آدرس های اشتباه هم خود گوگ حذف می کند همچنین خودتون هم می تونید از طریق google webmaster tools درخواست حذف اونها را به گوگل بدید.

و کلا چه مدت طول میکشه که نتایج سرچ درست بشه؟

این مدت بیستگی به این داره که گوگل هر چند مدت یک بار سایت شما را بررسی می کند ولی در کل بعد از یک مدت لینک های خراب از نتایج حذف می شوند.

ایا برای اول کار میشه برا سایت زیر منو زد در نتایج سرچ در گوگل؟

اگر متنظورتون لینک هایی است که در زیر اسم اصلی سایت شما به صفحات دیگر سایت شما داده می شود است, باید عرض کنم که خیر در ابتدای کار این لینک ها ظاهر نمی شوند ولی بعد از مدتی که کاربران با کلیک بر روی لینک صفحات سایت شما در گوگل به سایت شما مراجعه می کنند این لینک ها ثبت و در نتایج نشان داده می شوند.

تو گوگل که سرچ میکنم برای هر صفحه یا ادرس اشتباه ثبت شده که پیغام 404 میده
    یا تکراری هستن با عنوان های متفاوت وurl ها یکی

لطفا آدرس سایتتون را بدید تا ببینم

چطوری میتونم از گوگل بخوام که همه اطلاعاتو پاک کنه و دوباره ایندکس کنه؟

فکر نکنم چنین امکانی وجود داشته باشه مگر اینکه شما از ابزار remove URLs و Fetch as Google گوگل وبمستر استفاده کنید.

EhsanChehri
    مشارکت کننده

ایندکس مجدد وجود نداره اما با استفاده از فایل robots.txt و متاتگ‌ها می‌تونید از ایندکس صفحات جلوگیری کنید و با انجام این تغییرات در مراجعات بعد کراولرهای موتورهای جستجو این تغییرات خودکار درست می‌شه
    نگران سئو برای این موارد نباشید, انجام این تغییرات خیلی سادست و شما نباید آدرسی‌های سایتتونو از گوگل کنسول حذف کنید چون امکان مجدد ایندکس ندارن. می‌تونید ریدایرکت کنید
    افزونه‌ی خوبی در مخزن وردپرس به این منظور هست
    Redirection

در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.