در حال نمایش 5 نوشته - 1 تا 5 (از کل 5)
  • نویسنده

VAHID JANNAT MAKAN
    مشارکت کننده

در توضيحات آموزشي seo by yoast كه در سايت شما آورده شد و در نسخه قديمي اين افزونه بوده قسمتي به نام متا تگ وجود داشت، متاسفانه در ورژن جديدي كه بنده نصب كردم تنها دو ستون وجود دارد و خبري از ستون سوم يعني “قالب متا تگ” نيست با اعمال تمام تنظيمات اين فزونه متا تگ هاي وب سايت تكميل نشده هستند و اين مورد بعد از آناليز سايت مشخص شد.

حال آيا شما نسخه خاصي از seo by yoast را پيشنهاد ميكنيد و يا با افزونه اي ديگر ميتوان اين مشكل را برطرف نمود بنده را راهنمايي نماييد … با تشكر

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

در نسخه جدید افزونه Yoast SEO ویژگی meta keywords حذف نشده است بلکه به صورت پیشفرض غیر فعال می باشد. برای فعال کردن آن می توانید به مسیر داشبورد » سئو » عنوان ها & متاها بروید و تیک گزینه “آیا می‌خواهید از برچسب متای کلمات کلیدی (meta keywords) استفاده کنید؟” را بزنید.

VAHID JANNAT MAKAN
    مشارکت کننده

ممنون اگه امكانش هست درباره ارتباط و متصل كردن كنسول Yoast SEO توضيح بديد. بعد از تعين هويت با اكانت گوگل نوشته “هیچ نمایه ای یافت نشد” معني اين جمله چيه و با تعيين هويت چه كاري اين افزونه انجام ميده …

سعید شعبانی
    کلید دار

باید با اون حساب گوگلی که سایتتون را در Search Console یا همون Webmaster Tools گوگل ثبت کردید عملیات تعين هويت را انجام بدید تا این بخش درست عمل کند.

greenair
    مشارکت کننده

سلام من seo by yoast رو دارم ( ورژن 3.0.7 )
    اکثر فیلدها با فیلدهای داخل آموزش فرق دارن
    اگه ممکنه آموزش رو با ورژن جدید قرار بدین
    موضوع اصلی اینکه من چطوری میتونم سایتم رو تبدیل کنم به سایتی که
    وقتی توی گوگل دامین من سرچ شد
    یه همچین result ای به من بده
    http://uploads.im/HUXSz.jpg
    ممنون

در حال نمایش 5 نوشته - 1 تا 5 (از کل 5)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.