در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #33335

  finetcoups
  مشارکت کننده

  استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ چیست؟

  استابلایزر وسیله برقی است که به صورت خودکار تثبیت کننده ولتاژ AC یا تثبیت کننده ولتاژ و یا تنظیم کننده ولتاژ نامیده می شود.

  استابلایزر در واقع به صورت خودکار یک تثبیت کننده ولتاژ است که حفظ یک سطح ولتاژ ثابت، با حمایت از تجهیزات در برابر ولتاژ موج، بیش از ولتاژ تحت ولتاژ، صاف، نویز، ضربه را تامین می کند.

  استابلایزر وظیفه تنظیم ولتاژ نوسان قدرت ورودی و خروجی ولتاژ ثابت، مانند 220V یا 230V برای تک فاز و 380V یا 400V برای سه فاز را دارد. محدوده نوسان در کشورهای مختلف زیادی متفاوت است. برای بسیاری از کشورهای آفریقایی، ولتاژ به طور گسترده ای نوسان از 100V به 270V، و یا حتی کمتر از 90V است. بنابراین، اگر کشورهای فوق از ولتاژ ناپایدار رنج می برند ، شما باید تثبیت کننده های ولتاژ برای لوازم خود و یا یک AVR بزرگ برای تمام خانه خود را تهیه و تجهیز نمایید. استابلایزر همیشه یک گارد امنیتی برای حفاظت از استفاده های مسکونی و استفاده های صنعتی است که در آن برق ناپایدار است.

  #33775

  0armin0
  مشارکت کننده

  مدلهای رله ای ترانسی رو مثل فاراتل نگیرید چون هر 12 ولت ولتاژ رو جبران میکنن. محدوده ولتاژی کمی هم دارن. چون موارد زیادی رو تست کردم به خاطر محصولات پزشکی که میفروشیم و بایدمحافظ هم معرفی کنیم تجربه کردم. مدلهای سروو موتوری خیلی بهتر جبران میکنن ولتاژ کم یا زیاد رو. در ضمن مدلهای سروو موتوری ارزون تر هستن چون ترانس خیلی گرونه. بین همه برندها که تست کردم و فقط Tobishi رو پیشنهاد میکنم. از 135 ولت هم ولتاژ رو روی 220 نگه میداره! یکم گرونتر هست ولی واقعا معرکس نسبت به بقیه. یه سرچ کنید پیدا میکنید. ما از اینجا میگیریم : استابلایزر.com

  • این پاسخ 4 سال، 5 ماه پیش توسط  0armin0 اصلاح شده است.
در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)

انجمن ‘بحث های دیگر’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.