در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #30600

  mk-73
  مشارکت کننده

  سلام خدمت دوست عزیزم اقای شعبانی،من بخش امنیت سایت شما را مطالعه کردم خیلی مفید بود وافزونه ای هم که شما دراین رابطه گفتید نصب کردم وکار میکنه درست اما چیزی هست اینه که من افزوونه theme my loginرا نصب کردم خب وقتی که من در ادرس urlسایتم wp-adminرا که تایپ میکنم دایرکت میشه به قسمت صفحه لاگینی که این افزونه ایجاد کرده است خب من چگونه میتونم این امکان هم محدود کنم یعنی دسترسی به این صفحه را از بین ببرم،مطلب بعدی اینه که من میخوام ادرسی کاربر وارد میکند در بخش urlکه در جزء ادرس های سایت من قرار ندارد دایرکت بشود مثلا به صفحه404ممنون میشم در این رابطه توضیحی بدین من امنیت سایتم ببرم بالاچون دوستان هکری دارم که واقعا میترسم تخصصشون با سیستم عامل بکرتک وکالی لینوکس است ممنون.

  #30610

  سعید شعبانی
  سرپرست کل

  من هم خدمت شما سلام عرض می کنم

  من بخش امنیت سایت شما را مطالعه کردم خیلی مفید بود وافزونه ای هم که شما دراین رابطه گفتید نصب کردم وکار میکنه درست اما چیزی هست اینه که من افزوونه theme my loginرا نصب کردم خب وقتی که من در ادرس urlسایتم wp-adminرا که تایپ میکنم دایرکت میشه به قسمت صفحه لاگینی که این افزونه ایجاد کرده است خب من چگونه میتونم این امکان هم محدود کنم یعنی دسترسی به این صفحه را از بین ببرم،

  به نظر من افزونه theme my login برای این هست که شما به کاربران سایتتون روش راحت تری را برای ورود به سایت ارائه کنید. شما اگر نمی خواهید کاربران سایتتون به سایتتون وارد شوند لزومی نداره که بخواهید از این افزونه استفاده کنید و بعد بخواهید صفحه لاگین این افزونه را برای کاربران مسدود کنید. برای مسدود کردن بخش مدیریت برای کاربرا می تونید از روش های زیر استفاده کنید:

  1 – ایجاد محدودیت دسترسی به WP Admin بر اساس نقش های کاربری وردپرس
  2- تغییر آدرس ورود به مدیریت وردپرس برای افزایش امنیت سایت

  مطلب بعدی اینه که من میخوام ادرسی کاربر وارد میکند در بخش url که در جزء ادرس های سایت من قرار ندارد دایرکت بشود مثلا به صفحه404

  منظورتون را درست متوجه نشدم. ادرسی کاربر وارد میکند در بخش url که در جزء ادرس های سایت من قرار ندارد یعنی چی؟

  #30620

  mk-73
  مشارکت کننده

  ببینید من الان که wp-adminرا تایپ میکنم وارد بخش لاگین به مدیریت محتوا یا همان داشبورد میشوم بخوام تنها با اسمی که خودم انتخاب کردم به بخش لاگین مدیریت سایتم یا همان داشبورد دسترسی پیدا کنم؟بعد که کاربر wp-adminرا که تایپ میکند در ادرس به صفحه 404منتقل بشود.

  #30626

  سعید شعبانی
  سرپرست کل

  خوب برای اینکار می تونید از روشی که در مطلب ایجاد محدودیت دسترسی به WP Admin بر اساس نقش های کاربری وردپرس بهش اشاره شده استفاده کنید. فقط به جای صفحه 404 کاربر به یک آدرس دلخواه که می تونید خودتون براش تعریف کنید ریدایرکت خواهد شد. برای نمایش صفحه 404 می تونید یک آدرس اشتباه را در فیلد مربوطه قرار بدید تا صفحه 404 به نمایش در آید.

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)

انجمن ‘وردپرس’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.