در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #33190

  academyit
  مشارکت کننده

  در مقاله گذشته درباره اهمیت رنگ و تاثیر آن بر مخاطب صحبت کردیم. رنگ‌ها بر رفتار خریدار، میزان اعتماد و گرایش او به محصول شما تاثیرگذار هستند. در این مقاله قصد داریم تا با معرفی چند سایت، کار شما را برای انتخاب رنگ‌های مناسب آسان‌تر کنیم.

  رنگ یکی از ابزار روانشناسی در تاثیرگذاری روی افراد محسوب می‌شود. انتخاب مناسب رنگ برای لوگو یا زمینه کلی وب سایت شما، می‌تواند مخاطبان را تشویق به خرید بیش‌تر از شما کند یا بالعکس نقش دافعه داشته باشد. رنگ‌ها حاوی پیام‌های مثبت و منفی هستند.
  رنگ‌ها بر رفتار خریدار، میزان اعتماد و گرایش او به محصول شما تاثیرگذار هستند. البته نحوه تاثیرگذاری بر تمام افراد یکسان نیست اما قدرت رنگ‌ها انکارناپذیر است. آیا رنگ برند شما با محصولی که ارائه می‌کنید متناسب است؟ به عنوان مثال به نظر شما انتخاب رنگ آبی برای یک وب سایت فروش فست‌فود مناسب به نظر می‌رسد؟ به جای استفاده از رنگ‌های کلیشه‌ای و تکراری، رنگی را برای خود انتخاب کنید که با محصول شما متناسب باشد.

  سایت https://color.adobe.com
  با انتخاب یک رنگ اصلی، چهار رنگ دیگر بر اساس استانداردها به شما پیشنهاد می‌شود. هم‌چنین از منو می‌توانید حالت‌های مختلف مورد نیاز خود را انتخاب کنید (مثلا shades).

  سایت http://www.ficml.org

  سایت http://colorblender.com

  سایت http://paletton.com

  سایت http://www.degraeve.com

  سایت http://www.colourco.de

  سایت http://www.colorschemer.com

  ادامه مطلب

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

انجمن ‘HTML – CSS’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.