در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #32817

  academyit
  مشارکت کننده

  طرح و ترکیب وب سایت شما، پایه اصلی آن است. طرح وب سایت، راهنمای کاربر در بخش‌های مختلف است و به او نشان می‌دهد چه چیزی در سایت شما از همه مهم‌تر است. هم‌چنین زیبایی وب سایت به طرح آن (Layout) وابسته است.
  طرح‌بندی (Layout) خلاقانه موثر، همیشه مسیری طولانی برای تقویت تجربه کاربری (ux) در پیش دارد، هرچند خلاقیت نباید باعث کاهش usability سایت شود. باید خود را به جای کاربر بگذاریم: چه چیزی را می‌خواهیم اول ببینیم؟ چگونه به بهترین نحو ارتباط برقرار کنیم؟ قبل از شروع طرح‌بندی باید این سوالات را از خود بپرسید زیرا Layout، ادامه طراحی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

  وب سایت‌های زیر طرح‌های غیرمعمولی خاصی دارند. الزاما عالی و کامل نیستند اما شاید بررسی آن‌ها باعث جرقه زدن خلاقیت شما شود.
  زمان لود سایت، انیمیشن سه بعدی جالبی از خط‌ها صفحه را پر می‌کند. فلش‌ها حرکت را نشان می‌دهند و کاربر را تشویق به اسکرول صفحه می‌کنند. ادامه محتوا از سه ستون اصلی تشکیل شده است که دو تای آن‌ها بزرگ‌تر هستند و ستون سوم در کنار صفحه و کوچک‌تر قرار داده شده است. به علت استفاده از گوشه‌های گرد مانند و فضاهای خالی، هر قسمت حسی از حالت تقسیم‌بندی جعبه مانند به شما القا نمی‌کند. طرح‌بندی این سایت استفاده کاربر از آن را آسان کرده است.
  ادامه….
  http://academyit.net/articles/71

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

انجمن ‘بحث های دیگر’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.