در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #33933

  comreg
  مشارکت کننده

  طبق اعلام قانون، ثبت برند برای محصولاتی که به نحوی با سلامت جامعه در ارتباط است، الزامی می باشد. اگر مرغداری دارید و تخم مرغ به بازار عرضه می کنید و تا به حال برند ثبت نکردید، حتما برای ایجاد نشدن مشکلات در آینده، برای تخم مرغ های خود، برند ثبت نمایید. برای اینکه کارتان سریعتر پیش برود، این مدارک که برای ثبت برند تخم مرغ است را از سایت ثبت برند فکر برتر برای شما انتشار می دهم تا سریعتر آن را آماده و برای ثبت برند اقدام فرمایید.
  1- مدارک هویتی شخصی که برای ثبت برند اقدام می نماید.
  الف) اگر این برند به نام شخص حقیقی باشد این مدارک: کپی شناسنامه و کپی کارت ملی
  ب) و اگر به نام شخص حقوقی باشد باید این مدارک هویتی تهیه گردد: آخرین روزنامه رسمی، دلیل مدیریت، کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء
  2- مدارک نماینده قانونی: چنانچه تقاضا توسط نماینده قانونی (وکیل، دارنده یا دارندگان حق امضا برای اشخاص حقوقی و …) به عمل آید مدارک آن ضمیمه گردد.
  3- 10 عدد نمونه گرافیکی یا کپی یا تصویر از علامت درخواستی حداکثر در ابعاد ده در ده سانتیمتر
  4- در صورت سه بعدی بودن علامت، ارائه ی علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دو بعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و در مجموع یک نمونه واحد را نمایان سازد.
  5- ارائه مدارک که نشان دهنده فعالیت در رشته مربوطه باشد.
  6- استفاده از حق تقدم: چنانچه متقاضی ثبت بخواهد به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج از کشور از مزایای حق تقدم استفاده نمایند، می بایست مدارک مربوط به حق تقدم را همزمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر ظرف 15 روز از آن تاریخ تسلیم کنند.
  7- نسخه ای از ضوابط و شرایط استفاده از علامت جمعی و تاییدیه مقام صلاحیت دار

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

انجمن ‘بحث های دیگر’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.