در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #33566

  topsite
  مشارکت کننده

  عکاسی نوزاد به عکاسی گفته می شود که بازه ی سنی پنج ماهه تا هفت سایه رو پوشش می دهد.
  در حقیقت پنج ماهگی شروع توانایی های نوزاد است. اولین لبخند ها ٬ اولین توانایی در نشستن با کمک ٬ اولین واکنش ها به اشیا و پیرامون و میمیک و تغییرات چهره در عکاسی کودکان در این سن قابل مشاهده است.
  استودیو عکاسی بنسای با تخصص بر عکاسی کودک٬ عکاسی نوزاد و آتلیه بارداری (عکاسی حاملگی) معتبرترین آتلیه کودک در شرق تهران است که با توجه به سابقه و رزومه ی کسب شده در این سال ها از شناخته شده ترین استودیو عکاسی کودک در ایران است.

  آتلیه کودک و شرایط مناسب برای عکاسی
  اول: انتخاب لباس مناسب : این پروسه با راهنمایی کارشناسان هنری استودیو بن سای و با توجه به داشته ها و سلایق خانواده ها انجام می شود. به طوری که عزیزی که برای عکس کودک خود با استودیو تماس میگیرد پس از تعیین وقت چند دقیقه ای تحت مشورت و راهنمایی عکاسان آتلیه کودک بنسای قرار می گیرد و با توجه به سن٬ جنسیت و سلیقه ی والدین راهنمایی مناسب را دریافت می کند.
  دوم: شرایط و آمادگی کودک: *در این مورد همکاران ما در مورد ساعت خواب و خلق و خوی کودم سوالاتی می پرسند و راهکار هایی را برای ارتباط صحیحتر برای عکاسی کودک را به شما پیشنهاد می کنند. بهتر است به نکات مرتبط با عکاسی کودک توجه داشته باشیم. خروجی و کیفیت کار وامدار توجه شما به این اصول است.
  سوم: برقراری ارتباط: آتلیه کودک باید از یک قاعده مهم پیروی کند٬ لذت بردن کودک از حضور در محیط. اگر کودکان شما در این محیط مشغول بازی شوند و اعتماد لازم را از محیط کسب کنند بی شک همه ی امور عکاسی از کودک به خوبی پیش خواهد رفت.
  چهارم: اکسسوار. در واقع همان دکور ها و تجهیزات تزیینی و دکوری است که در عکس ها استفاده می شود . گرچه استودیو عکاسی بنسای رویکرد «مینامالیست» را در دستور کار خود دارد ولیکن این به معنی بی دکور بودن عکس ها نیست. انتخاب خلاقانه المنهای مناسبتی مثل عکاسی با تم دندونی ٬ عکاسی با تم نوروز ٬ عکاسی با تم یلدا٬ عکاسی با تم کریسمس٬ عکاسی با تم بهار٬ عکاسی با تم تابستان٬ عکاسی با تم پاییز٬ عکاسی با تم زمستان٬ عکاسی با هفت سین٬ عکاسی با تم تولد و بقیه دکور های غیر مناسبتی کار دقیقی است که توسط کارشناسان هنری استودیو بنسای و مستقیما زیر نظر مدیر استودیو و به صورت فصلی انجام می گردد.
  پنجم: نورپردازی در عکاسی: عکاسی یعنی ثبت نور٬ کنترل و مدیریت نور یک تخصص است. تخصصی جدی که مستلزم آموزش و صرف زمان است. نمونه های استودیو بن سای را با دقت ببینید و تا با معنای دقیق نورپردازی در عکاسی آشنا شود. به دلیل فقر بصری که اکثر ما را شامل می شود متاسفانه تشخصیص آتلیه کودک خوب و بد برای عام مردم سخت است. لیکن بهتر است با دیدن عکس های خوب ذائقه ی بصری خود را تقویت کنیم و در مقابل سودجویی و منفعت طلبی آتلیه هایی که توانایی و تخصص کافی برای عکس برداری خوب از کودکان را ندارند بگیریم.
  عکاسی یک تخصص ٬ علم ٬ هنر و مهارت است که در دنیا تا مقطع دکترا تدریس می گردد. اما متاسفانه در ایران تعداد انگشت شماری آتلیه تخصصی کودک و نوزاد و بارداری در ایران مشغول به کار هستند که این کار را به صورت اصولی و آکادمیک و با متود های وز دنیا انجام می دهند.

  #33585

  mina71
  مشارکت کننده

  دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ به فرد کمک می‌کند خود را برای بهره‌بری از یکی از بهترین کاربردهای طراحی سایت آماده کند. بازاریابی اینترنتی و دیجیتال و یا همان دیجیتال مارکتینگ روشی نوین است که می‌توان با آن کسب و کار خود را بهبود بخشید. البته برای ورود به بحث تجارت الکترونیک و بهره بردن از مزایای آن به منظور بهتر کردن کسب و کار خود، ابتدا باید به طراحی وب سایت بپردازید، اما این تنها اقدام لازم نیست. باید با شرکت در چندین دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ ، با دیگر روش‌ های بهبود تجارت با استفاده از دنیای مجازی آشنا شوید.

  دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ و مزایای آن

  تا پیش از این طراحی سایت به تنهایی سبب می‌شد موفقیت زیادی در کسب و کار خود به دست آورده و به وسیله آن، بخش عظیمی از دیجیتال مارکتینگ را انجام داده بودید، اما اکنون دیگر چنین نیست. امروز وب سایت های زیادی طراحی شده و تقریبا همه کسب و کارها فعالیت به صورت مجازی را نیز آغاز کرده‌اند، به همین دلیل تعداد رقبا بسیار بالاست.

  از طرفی دیگر بازاریابی اینترنتی دیگر به سادگی قرار دادن بنر خود بر روی سایر وب سایت ها نیست و بسیار پیچیده‌تر از قبل شده است. این موضوع باعث می‌شود در جستجوی ترفندهای بیشتری به منظور یادگیری بازاریابی دیجیتال باشیم. ضرورت حضور در چندین دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ به همین دلیل است.

  تنها با داشتن استراتژی صحیح می‌توان در بازاریابی اینترنتی موفق عمل کرد و این موضوع نیز به جز با شرکت در تعداد قابل توجهی دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ میسر نمی‌شود. پیش از همه باید به خوبی با دنیای اینترنت و سپس وب به عنوان پر کاربردترین سرویس اینترنت آشنا شوید. فردی که شناخت زیادی از خود اینترنت ندارد، نمی‌تواند توقع داشته باشد حین بازاریابی درون آن موفق عمل کند. این موضوع درباره وب نیز صدق می‌کند. بیشتر تبلیغات اینترنتی امروز در بستر وب انجام می‌شود، به همین دلیل یکی از بخش های دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ آشنایی با اصول پایه‌ای و مقدماتی وب است.

  در یک دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ باید روش کار با معروف‌ترین شبکه های اجتماعی همچون تلگرام، اینستاگرام و فیس بوک و توییتر نیز آموزش داده شود، چون یکی دیگر از اساسی‌ترین بخش های فعالیت در زمینه بازاریابی اینترنتی فعالیت در شبکه های اجتماعی است. هر یک از شبکه های اجتماعی ترفندهای مخصوص به خود را داشته و فعالیت در آن ها به شیوه‌ای متفاوت از دیگر موارد است. به همین دلیل در هر دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ تمرکز خاصی بر روی شبکه های اجتماعی می‌شود.

  مطلب پیشنهادی: آموزش دیجیتال مارکتینگ را از کجا شروع کنیم؟

  البته شبکه های اجتماعی محبوب در نقاط مختلف دنیا متفاوت هستند. به عنوان نمونه فیس بوک محبوب‌ترین شبکه اجتماعی دنیاست، اما کاربران ایرانی سال‌ ها است آن را ترک کرده‌اند!. به همین دلیل اکنون یکی از بخش های اصلی یک دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ نحوه کار کردن در تلگرام و سپس اینستاگرام به منظور افزایش سودآوری است.

  اما دیجیتال مارکتینگ بیشتر بر اساس تجربه بوده و در یک دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ بیشتر اصول پایه‌ای و مقدمات تدریس می‌شوند. به همین دلیل بیشتر موارد را تنها با گذر زمان فرا خواهید گرفت. اگر تمایل دارید بیشتر با اصول بازاریابی اینترنت آشنا شوید، با اینتن تماس گرفته و از مشاوران ما کمک بخواهید. آن‌‌ها کمک می‌کنند در مدتی قابل قبول وضعیت کسب و کار آنلاین خود را بهبود ببخشید.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)

انجمن ‘بحث های دیگر’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.