در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #33508

  hirad2
  مشارکت کننده

  مراحل نصب پنجره upvc و الومینیوم

  اولین قدم قبل از نصب پنجره دوجداره upvc و الومینیوم در ساختمان های نو ساز به کارگیری فریم اهنی است که قرار است پنجره های یو پی وی سی روی ان پیچ شوند و سالیان طولانی با کارکرد صحیح مورد استفاده قرار گیرند.

  بعد از ان که فریم اهنی توسط بنا در محل های مورد نظر جای گذاری شد، نوبت به نصاب پنجره upvc و الومینیوم می رسد که با حضور در محل و اندازه گیری دقیق نقاط قرار گیری پنجره ،تعمیرات پنجره دوجداره آمار را برای ساخت به تولیدی پنجره دوجداره ارسال کرده و مرحله ساخت پنجره های upvc و الومینیوم اغاز می شود.

  در مرحله بعدی ، پنجره ها به ساختمان ارسال می شوند و نصاب هر پنجره را در محل درست قرار می دهد تا عملیات نصب پنجره یو پی وی سی و الومینیوم شروع شود.

  نصب پنجره دوجداره

  نصاب باتوجه به تجربه ای که دارد تعیین می کند که چه پیچ هایی با چه اندازه ای باید برای نصب پنجره استفاده شود و سپس با قرار دادن پنجره ها در نقاط تعیین شده و تراز کردن هر چهار طرف ، متناسب با ابعاد پنجره های دوجداره تعداد پیچ و محل هایی که باید پنجره به فریم پیچ شود را مشخص کرده و با استفاده از ابزار مورد نظر کار خود را پیش می برد.

  پس ازنصب پنجره upvc و الومینیوم و چک کردن یراق الات و رگلاژ اولیه ، نوبت به درزبندی با چسب سیلیکون و فوم می رسد و اینکار باید با دقت بالا انجام شود تا اطراف پنجره به خوبی پوشانده شود.

  در مرحله اخر همه چیز محیای قرار گرفتن شیشه دوجداره شده است ، در این زمان نصاب پنجره پی وی سی و الومینیوم با احتیاط شیشه را در لنگه مورد نظر قرار داده و با زیر شیشه های مخصوص وزن شیشه را در تمام نقاط لنگه تنظیم می کند و سپس زهوار را انداخته و کار به پابان می رسد.

  بهترین زمانی که نصاب پنجره دوجداره برای نصب پنجره upvc و الومینیومی اقدام می کند بعد از بتونه کاری و قبل از نقاشی است و باید دقت کند که اسیب به محیط وارد نشود.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

انجمن ‘بحث های دیگر’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.