در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #33580

  bhrprn
  مشارکت کننده

  هاست بر سئو چه تاثیری دارد و انتخاب هاست مناسب چگونه است
  هاست بر سئو چه تاثیری دارد و انتخاب هاست مناسب چگونه است نام مقاله ای است که امروز این مقاله تیم ایران تبلیغ در نظر دارد آن را در اختیار کاربران خود بگذارد با این آرزو که این مقاله نیز برای شما دوستان مفید واقع شود.
  پس از اتمام سئو دامنه، دومین اقدام برای آغاز سئو سایت انتخاب یک هاست مناسب است. میزبانی وب استاندارد از اهمیت نسبتا زیادی در بهینه سازی و سئو یک سایت دارد.
  هاست بر سئو چه تاثیری دارد و انتخاب هاست مناسب چگونه است
  انتخاب هاست چه تاثیری در سئو دارد و تاثیر هاست بر سئو چیست؟
  به طور یک هاست مناسب تاثیری چندانی بر روی وضعیت سئو سایت و یا به طور کلی موقعیت سایت در موتور های جستجوگر نداره، اما یک هاست غیر استاندارد می تونه به تنهایی یک سایت رو نابود کنه!
  مهم ترین فاکتور برای انتخاب هاست مناسب که در جهت بهینه سازی وب سایت دو عامله که این عوامل عبارتند از: سرعت هاست و پایداری هاست که به آپتایم هم معروفه. عوامل دیگه ای هم در کیفیت میزبانی وب مثل موقعیت سرور، امنیت و پشتیبانی ملاکه اما تنها نکاتی که جهت بهینه سازی وبسایت باید توجه کنید سرعت و آپتایمه.
  انتخاب هاست / آپتایم و یا پایداری سرور چیست؟
  آپتایم و یا زمان پایداری سرور به مقدار زمانی گفته می شود که سایت در دسترس و اصتلاحا بالا است، میزان آپتایم یک سرور را معمولا به صورت درصدی و ماهیانه اندازه گیری می کنند به طوری که می گویند آپتایم این سرور ۹۹% است، این یعنی سرور مورد نظر در مدت زمان ۳۰ روز بمدت ۷ ساعت و ۱۰ دقیقه در دسترس نبوده.
  آپتایم مورد قبول و استانداردی که شرکت های میزبانی وب باید ارائه دهند ۹۹% است و اگر کمتر از آن باشد قابل قبول نیست. حال سوال اینجاست که اگر آپتایم هاست ما کمتر از ۹۹% باشد چه مشکلی برای سایت ما پیش می آید؟ لطفا به عکس زیر نگاه کنید.
  در این عکس وضعیت سایتی رو می بینید که صفحات سایتش به دلیل استفاده از هاست غیر مناسب در حال حذف شدن از نتایج گوگله. این اتفاق زمانی میفته که آپتایم سایت کمتر از ۹۹% درصد باشه و باعث میشه هنگامی که خزنده های گوگل وارد سایت می شن قادر به ایندکس کردن سایت نباشن و اون ها رو به عنوان صفحات ۴۰۴ شناسایی می کنند و پس از مدتی از نتایج حذف می کنند، اینجاست که اهمیت هاست معلوم میشه!
  انتخاب هاست / سرور های خطرناک و بلک لیست!
  یکی دیگه از مهم ترین فاکتور های تاثیر هاست بر سئو سایت که موضوعی بسیار مهمیه وضعیت ip هاست در موتور های های جستجوگره، ما مشتریانی داشتیم که سایت های بسیار قدرتمند و محتوا محوری داشتن و در بعضی مواقع Authority دامنه آن ها به +۴۰ هم می رسید اما رتبه خوبی در گوگل نداشتند و یا در بعضی مواقع اصلا در نتایج گوگل نبودند! اما وقتی که سایت رو به دقت برسی کردیم متوجه شدیم که ip سرور میزبانی سایت در بک لیست گوگل قرار گرفته و این باعث میشه تا تمامی سایت هایی که بر روی این ip هستند نتیجه خوبی نگیرند.
  این اتفاق زمانی میفته که شرکت میزبانی وب خدمات میزبانی وب رو به صورت غیر استاندارد ارائه کنه و سایت های زیادی رو روی تنها بر روی یک ip میزبانی کنه و تنها کافیه که یکی از سایت هایی که روی اون ip میزبانی میشه به عنوان اسپمر شناسایی شه، اون موقست که فاتحه تمام سایت های روی اون ip خوندست.
  پس سعی کنید تا خدمات میزبانی وب خود را از شرکت های معتبر و مورد اطمینان تهیه کنید و حتما قبل از خرید هاست ip سرور را از شرکت بخواهید و با وارد کردن ip سرور در Mxtoolbox.com وضعیت سرور را برسی کنید.
  نکته: اگر ip سرور میزبانی شما توسط شرکت هایی که خدمات وب میل ارائه می دن مثل گوگل و یاهو شناسایی بشه تمامی ایمیل هایی که از سمت این ip ها ارسال میشه یا به مقصد نمیرسه و یا در فولدر Spam قرار می گیره.
  http://irantableegh.org

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

انجمن ‘بحث های دیگر’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.