در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #32989

  academyit
  مشارکت کننده

  موقعیت رسمی طراحان UX به سمتی میره که هر چی توش متخصص تر باشی بهتره و این مسیر ادامه پیدا میکنه!

  هرکسی که در طی سال های اخیر به تابلو های کار با تکنولوژی بالا سر زده باشه تصادفا به کلمه ی “full stack developer” یعنی توسعه دهنده همه فن حریف به اینجا و آنجا برخورد می کند.
  معنی این کلمه دلالت بر این داره که چقدر کسانی که full stack developer اند با کسانی که معمولی اند در بین همکاران شما متفاوت اند.توسعه دهنده ای که در همه ی لایه های توسعه علم داره و برای هر لایه قادر است که راه حلی رو ارائه بده.
  این به این معنیه که یک توسعه دهنده همه جانبه از توسعه دادن ، زیر ساخت ، جنبه های خاص طراحی ، ارتباط کاربری و حتی پروسه بازاریابی برای موفق شدن مطلع است.آن ها کسانی هستند که میدونن چطوری مثلن دارایی که Photoshop رو استخراج کنن.
  مشابها ، رشته ی تجربه کاربری درست به مدتی در دور و اطراف ما وجود داشته که که فقط بعضب متخصصین پی گیر ان باشند.آن هایی که قادر به تولید راه حل کلی برای رشته های متنوع که مربوط به تجربه کاربری اند را دارد.اونا میتونن راه حل هایی ارائه بدن که بتونن از کپی رایت و طراحی و فهمیدن کد ها و … رو بفهمن.
  بنابراین ، چه کسی UX کار همه فن حریفه؟ و مهم تر از اون ، آیا شما خودتون رو کسی از اونا میدونین؟
  { بعد هر قسمت شما میتونین ردک کنین که آیا شما قادر به انجام این موارد هستید یا نه و در آخر که مقاله ی ما رو خوندین، میتونین بفهمین که آیا یک UX کار حرفه ای هستید یا نه؟)
  نیاز های UX کار همه فن حریف
  موقعیت رسمی طراحان UX اینه که با این مسئله که تخصص های بیشتری داشته باشن همیشه در زدو خورد اند و همینطوری ادامه پیدا خواهد کرد.
  ما عادت داشتیم که همیشه به توصیف کردن و مشورت کردن با طرح های اولیه می پرداختیم ولی حالا لازمه یه سری کار عملی با محصولمون انجام بدیم تا میزان موفقیت اونو بسنجیم.
  ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

انجمن ‘HTML – CSS’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.