6 افزونه رایگان کوتاه کننده لینک وردپرس

۶ افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس (رایگان)

مدت ها است که سرویس های متعددی در وب برای کوتاه کردن لینک ها بوجود آمده اند. این سرویسی ها با مختصر کردن آدرس های طویل اینترنتی باعث می شوند تا کاربران راحتر به محتویات سایت ها دسترسی داشت باشند و آنها را به اشتراک بگذارند. حالا ما در این مطلب از سری مطالب معرفی افزونه های وردپرس در روکش می خواهیم شما را با ۶ افزونه رایگان کوتاه کننده لینک وردپرس آشنا کنیم.


 • WPU Shortlinks

  6 افزونه رایگان کوتاه کننده لینک وردپرس
  با افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس پارسی دیگر نیازی به مراجعه به سایت های دیگر برای کوتاه کردن لینک پست های خود نخواهید داشت. این افزونه که توسط گروه وردپرس پارسی نوشته شده است می تواند به صورت خودکار لینک مطالب سایت شما را کوتاه کند. به جرئت می توان گفت که این افزونه یکی از بهترین افزونه های کوتاه کننده لینک در بین افزونه های وردپرس می باشد.

 • YOURLS: WordPress to Twitter

  6 افزونه رایگان کوتاه کننده لینک وردپرس
  با استفاده از افزونه YOURLS شما می توانید لینک های کوتاه برای پست های وردپرس یا گروه ها و کاربران وردپرس ایجاد کنید. YOURLS یکی از سایت های محبوب کوتاه کننده لینک می باشد و می تواند سایت شما را به سرویسی کوتاه کننده لینک خودش متصل کند.

 • Refli Hide Clickbank Links

  6 افزونه رایگان کوتاه کننده لینک وردپرس
  افزونه Refi به شما کمک می کند تا لینک های کوتاه را در سایت وردپرس خود کوتاه کنید. با این افزونه می توانید لینک های طولانی پست ها و برگه ها را به فرمت ref.li کوتاه کنید.

 • WP URLs Shorten

  6 افزونه رایگان کوتاه کننده لینک وردپرس
  این افزونه به صورت خودکار برای لینک های وابسته, صفحه های مختلف و پست های وبلاگ شما می تواند لینک کوتاه بسازد. این افزونه نسخه دوم کوتاه کننده لینک ref.li می باشد. لینک طولانی خود را در refli قرار دهید و به سادگی لینک کوتاه آن را مانند ref.li/mAMpv دریافت کنید.

 • Shareaholic | share buttons & related posts

  6 افزونه رایگان کوتاه کننده لینک وردپرس
  اگر شما می خواهید مطالب سایت خود را در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک, توییتر, گوگل پلاس یا لینکاین به اشتراک بگذارید افزونه کوتاه کننده لینک Shareaholic می تواند یه شما در به اشتراک گذاری موثر آنها کمک کند. این افزونه رایگان می تواند محبوبیت سایت شما در شبکه های اجتماعی را افزایش دهد.

 • Bit.ly Shortlinks Multisite

  6 افزونه رایگان کوتاه کننده لینک وردپرس
  با افزونه وردپرس سرویس محبوب کوتاه کننده لینک bit.ly می توانید آدرس پست های خود را کوتاه کنید. با این افزونه می توانید امکان کوتاه کردن لینک ها را به شبکه وردپرس اضافه کنید. این افزونه می تواند برای سرویس های وبلاگ دهی که از وردپرس شبکه استفاده می کنند مفید باشد.


اگر شما هم افزونه دیگری برای کوتاه کردن لینک های وردپرس می شناسید در بخش دیدگاه های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاه کاربران

 1. سلام سعید جان من از افزونه bitly استفاده میکنم چطوری میشه به صورت خودکار خودش لینک مطالب رو کوتاه کنه و یک کد شرت کات داشته باشه که در حلقه مطالب تیو فایل single توی یک باکس فراخوانیش کنم ؟؟ همچین قابلیتی داره آیا یا باید به صورت دستی با زمینه دلخواه اینکارو بکنم ؟؟؟

 2. […] شرح بیشتر در خصوص افزونه های ذکر شده را می‌توانید در این لینک بخوانید. […]

 3. ضکن تشکر از پست خوبتون، ما در وب سایت خود به آدرس http://3che.ir علاوه بر وب سایت های خارجی، وب سایت‌های داخلی، افزونه‌های وردپرسی و معیارهای انتخاب یک وب سایت کوتاه‌کننده لینک مناسب را ارائه کرده‌ایم و به وب سایت شما هم لینک داده ایم، خوشحال می‌شویم در صورت مناسب بودن آن به مطلب ما لینک بدهید.

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.