مدیریت وردپرس توسط تلفن های همراه مبتنی بر ویندوز فون 8

مدیریت وردپرس توسط تلفن های همراه مبتنی بر ویندوز فون ۸

سال ۲۰۱۲ بود که مایکروسافت Windows Phone 8 را روانه بازار کرد. این سیستم عامل جدید که نسخه بهبود یافته Windows Phone 7 بود توانست در مدت زمان کوتاهی رتبه سوم بازار جهانی اسمارت فون ها را به دست آورد. من به شخصه عاشق ویندوز فون هستم و آینده روشنی را برای این اکوسیستم تصور می کنم اما با این حال هنوز این اکوسیستم به پختگی کامل خود نرسیده است و جوان است. یکی از کاستی های ویندوز فون نسبت به دیگر سیستم عامل ها کم بودن تعداد اپلیکیشن های آن می باشد. با روند رو به رشد این سیستم عامل شرکت های مختلف نرم افزاری هم کم کم نسخه ویندوزفونی اپلیکیشن های خود را ارائه می کنند. یکی از این شرکت ها هم Automattic است که به تازگی نسخه ویندوز فونی برنامه وردپرس را عرضه کرده است.

مدیریت وردپرس توسط تلفن های همراه مبتنی بر ویندوز فون 8

اپلیکیشن وردپرس برای ویندوز فون دارای ظاهری کاربر پسند و البته ساده می باشد. با همراه داشتن این نرم افزار بر روی تلفن هوشمند خود خیلی راحت می توانید سایت وردپرسی خود را از هر نقطه این کره خاکی مدیریت کنید. مثلا شما می توانید به نظرات ارسال شده پاسخ دهید یا پست و برگه جدید ایجاد کنید. با نصب افزونه Jetpack هم می توانید آمار سایت خود را مشاهده کنید.

اگر شما بیش از یک سایت دارید که هسته آنها وردپرس است, می توانید آنها را نیز تنها از طریق همین یک اپلیکیشن مدیریت نمایید. یکی از ویژگی های جالب این اپلیکیشن نیز این می باشد که شما می تواند سایت های خود را در صفحه استارت ویندوز فون پین کنید و با یک لمس کوچک وارد بخش مدیریت آن وبسایت شوید.

مدیریت وردپرس توسط تلفن های همراه مبتنی بر ویندوز فون 8

اگر شما هم گوشی ویندوز فونی دارید بهتر است همین حالا وردپرس را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و با خیالی راحت به مدیریت سایت خود مشغول شوید.

دیدگاه کاربران

  1. محمد

    سلام آقا سعید.
    ممنون بابت این مطلب.
    منم یه سایت تو وردپرس راه انداختم اما با وبلاگاب ایرانی فرق میکنه و گیج کنندس.
    امیدوارم بتونم از راهنمایهات استفاده کنم.

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.