https://rokesh.ir/pace-pro-page-loading-progress-bar-plugin/

نوار بارگذاری صفحات یوتیوب برای وردپرس با افزونه PACE Pro

به تازگی اگر به سایت یوتیوب سر زده باشید حتما متوجه نوار بالای سایت شدید که در زمان بارگذاری سایت اون ظاهر میشه و بعد از اینکه سایت به صورت کامل بارگزاری شد نوار به پایان صفحه می رسه و ناگهان پنهان می شه. این نوار بارگذاری می تونه مدت زمان تقریبی بارگذاری کامل سایت را به کاربران نشون بده و به صورت غیر مستقیم باعث بیشتر ماندن کاربران در صفحات سایت شما شود.

شاید شما هم بخواهید تا یک چنین قابلیتی که یوتیوب برای سایت خود ایجاد کرده است را در سایت وردپرسی خود استفاده کنید. پس در این مطلب ما می خواهیم افزونه ای را به شما معرفی کنیم که می تواند علاوه بر نوار پیشرفت یا همان progress bars یوتیوب, چندیدن نمونه نوار بارگذاری دیگر را هم به سایت شما اضافه کند.

این افزونه PACE Pro نام دارد که در ابتدا به صورت یک پلاگین جی کوئری ارائه شد و پس از مدتی نیز افزونه آن برای وردپرس منتشر شد. با نصب این افزونه شما می توانید از بین ۱۱ نوار بارگذاری موجود یکی را انتخاب کنید و رنگ آن را مطابق با میل خود به راحتی تغییر دهید. تنظیمات افزونه PACE در مسیر نمایش > PACE Pro قرار دارند که از آنجا می توانید رنگ و الگوی نوار بارگذاری را تغییر دهید و همچنین افزونه را فعال یا غیر فعال نمایید.

برخی از ویژگی های افزونه PACE Pro:

  • پیشنمایش زنده
  • شخصی سازی رنگ نوار
  • شخصی سازی طرح نوار
  • سبک بودن افزونه

دیدگاه کاربران

  1. جالبه… ممنون از معرفی 🙂

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.