افزونه فارسی پاسخ خصوصی bbPress Private replies وردپرس

افزونه bbPress Private replies با اضافه کردن یک چک باکس به انتهای فرم ارسال پاسخ تاپیک های bbPress این امکان را برای کاربران بی بی پرس فراهم می کند تا بتوانند پاسخ خود را به صورت خصوصی ثبت کنند.

مشخصات افزونه

bbPress یکی از محبوبترین افزونه ای وردپرسی می باشد که می توان با آن انجمن گفتگویی را در قلب وردپرس پیاده سازی کرد. این انجمن ساز بر خلاف انجمن ساز های مستقل دیگری مثل vBulletin ,IP.Board و … دارای امکانات زیادی نیست و اصل را بر سادگی قرار داده است. اما با این حال توسعه دهندگان وردپرس برای رفع نیاز های کاربران این افزونه سعی کرده اند تا خودشان با ساخت افزونه هایی مستقل امکانات مورد نیاز کاربران را به bbpress اضافه کنند.

افزونه bbPress Private replies نیز یکی از این افزونه ها است که در جهت رفع نیاز کاربران bbpress توسعه داده شده است. این افزونه با اضافه کردن یک چک باکس به انتهای فرم ارسال پاسخ تاپیک ها این امکان را برای کاربران بی بی پرس فراهم می کند تا بتوانند پاسخ خود را به صورت خصوصی ثبت کنند. محتویات پاسخ هایی که به این شکل منتشر می شوند تنها برای ارسال کننده و مدیران انجمن قابل مشاهده خواهند بود. اگر از bbPress به عنوان انجمن پشتیبانی استفاده می کنید و کاربران احتیاح دارند تا اطلاعات خصوصی خود را با شما به اشتراک بگذارند, این افزونه می تواند به عنوان ابزاری رایگان برای این کار مورد استفاده شما قرار گیرد.

برای نمونه ما در انجمن های پشتیبانی روکش از همین افزونه استفاده می کنیم و کاربران به راحتی می توانند با زدن یک تیک ساده پاسخ های خصوصی خود را در اختیار ما قرار دهند. همچنین این افزونه توسط روکش به زبان فارسی ترجمه شده است و در نسخه اصلی افزونه در مخزن وردپرس نیز قرار گرفته است پس می توانید با خیال راحت این افزونه را از طریق داشبورد وردپرس نصب و استفاده نمایید.

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.

صفحه افزونه
  • تاریخ انتشار:
  • ارسال کننده:
  • نسخه افزونه: 1.3.2