نمایش بیشتر تبلیغات وردپرس با تشخیص نرم افزار های مسدود کننده تبلیغات

نمایش بیشتر تبلیغات وردپرس با تشخیص نرم افزارهای مسدود کننده تبلیغات

به احتمال زیاد شما هم تا به حال اسم نرم افزار های مسدود کننده تبلیغات به گوشتان خورده است و از پلاگین های معروفی مثل Adblock Plus برای مخفی کردن تبلیغات موجود در وبسایت ها استفاده کرده اید. استفاده از این پلاگین ها به کاربران اینترنت کمک می کند تا از شر تبلیغات جورواجور موجود در صفحات اینترنتی خلاص شوند اما از سوی دیگر روند افزایشی استفاده از همین پلاگین ها توسط کاربران اینترنتی باعث ایجاد نگرانی در بین وبمستر ها و وبلاگ نویسان شده اند.
پلاگین های مسدود کننده تبلیغات در بیشتر مواقع می توانند تمام جعبه های تبلیغاتی سایت وردپرسی شما را تشخص و آن ها را مخفی کنند. همین عوامل باعث می شوند تا کارایی تبلیغات سایت شما پایین بیاید و افراد یا شرکت هایی که سایت شما را برای درج تبلیغات خود انتخاب کرده اند دلسرد شوند و دیگر تبلیغ های خود را به سایت شما نسپاند. اما چاره چیست؟

استفاده از افزونه های ضد تبلیغ وردپرس برای تشخیص نرم افزار های مسدود کننده تبلیغات

خوشبختانه چندین افزونه خوب برای تشخیص این گونه پلاگین ها در مخزن وردپرس موجود می باشد که با استفاده از آنها می توانید کاربرانی را که از این گونه نرم افزار ها استفاده می کنند را تشخیص دهید و با قرار دادن یک متن یا اطلاعیه محترمانه از آنها بخواهید تا نرم افزار را غیر فعال یا سایت شما را به لیست سفید این نرم افزار ها منتقل کنند.

۱- افزونه Ad Blocking Detector

نمایش بیشتر تبلیغات وردپرس با تشخیص نرم افزار های مسدود کننده تبلیغات
این افزونه به خوبی می تواند پلاگین های مشهوری مثل Adblock Plus یا ghostery را تشخیص دهد. پس از نصب افزونه با مراجعه به بخش تنظیمات آن می توانید متن هشداری که قرار است برای کاربران در زمان استفاده و عدم استفاده از افزونه نمایان می شود را تنظیم کنید و با استفاده از شورت کدی که افزونه در اختیارتان قرار می دهد آن را در هر قسمت از سایتتان که خواستید استفاده نمایید.
البته نقطه ضعف این افزونه پشتیبانی نکردن از زبان فارسی می باشد که این مشکل را نیز با استفاده از تصاویر به جای متن می توانید جبران کنید.

نمایش بیشتر تبلیغات وردپرس با تشخیص نرم افزار های مسدود کننده تبلیغات

پنل تنظیمات افزونه Ad Blocking Detector

۲- افزونه WordPress AdBlock Blocker

نمایش بیشتر تبلیغات وردپرس با تشخیص نرم افزار های مسدود کننده تبلیغات
این افزونه به صورت خاص برای مقابله با پلاگین Ad blocker فایرفوکس ساخته شده است. شما با استفاده از این افزونه می توانید کاربرانی را که از این پلاگین فایرفوکس استفاده می کنند را به یک آدرس اینترنتی مشخص منتقل کنید.

۳- افزونه Better Stop Adblock

نمایش بیشتر تبلیغات وردپرس با تشخیص نرم افزار های مسدود کننده تبلیغات
افزونه Better Stop Adblock نیز یکی از افزونه های خوب در این زمینه هست که می تواند به راحتی اکثر پلاگین ها را تشخیص دهد. این افزونه دارای تنظیمات بیشتری نسبت به افزونه های مشابه می باشد.

چند افزونه دیگر

آمار کاربران : شمارش کاربرانی که از مسدود کننده های تبلیغات استفاده می کنند.

نمایش بیشتر تبلیغات وردپرس با تشخیص نرم افزار های مسدود کننده تبلیغات

توسط افزونه BlockAlyzer – Adblock counter می توانید آمار دقیقی از تعداد کاربرانی که از پلاگین های مسدود کننده تبلیغات استفاده می کنند را بدست آورید. یپس از نصب افزونه کافی است تا به مسیر ابزار ها >> adblock stats مراجعه کنید و آمار ها را ببنید.

تشکر از کاربرانی که از این گونه پلاگین ها استفاده نمی کنند یا آنها را غیر فعال کرده اند توسط افزونه Adblock invite

در واقع افزونه Adblock invite برای انجام دادن عکس عملی که ما می خواهیم انجام دهیم طراحی شده است. این افزونه می تواند به کاربرانی که از پلاگین های مسدود کننده تبلیغات استفاده نمی کنند پیشنهاد استفاده از این پلاگین ها را بدهد. حالا ما می توانیم از ویژگی این افزونه برای تشکر از کاربرانی که به پیغام شما احترام گذاشته و نرم افزار های مسدود کننده تبلیغات را غیر فعال کرده اند استفاده کنید.
تنها کافی است تا پس از نصب افزونه به بخش ابزارک های وردپرس بروید و ابزارک Adblock invite را در قالب قرار دهید. حال می توانید یک متن به همراه عنوانی مناسب برای تشکر از کاربرانی که از پلاگین های مسدود کننده تبلیغات استفاده نمی کنند بنویسید.

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.